Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PREDAJ - RODINNÝ DOM IBA 5 MINÚT OD CENTRA, POZEMOK 640m2, ŽILINA - POVAŽSKÝ CHLMEC

POZEMOK O VÝMERE 640m2 (šírka 12m x dĺžka 53m),

5 MINÚT OD CENTRA,

MATERSKÁ ŠKOLA, MHD,

ŽILINA - POVAŽSKÝ CHLMEC

Popis nehnuteľnosti

Rodinný dom vzdialený iba 5 minút od centra Žiliny - mestská časť Považský Chlmec.

Dom sa nachádza na rovinatom pozemku o celkovej výmere 640m2. Šírka pozemku približne 12m a dĺžka 53m. V roku 2008 prešiel čiastočnou rekonštrukciou - radiátory, plastové okná, podlahy a vybudované krby. Je čiastočne podpivničený.

Aktuálnu dispozíciu domu 3+1 s podlahovou plochou 102m2 je možné zmeniť na dispozíciu 4+KK - viď. pôdorysy. Rekonštrukcia v rozsahu: nové plastové okná, komplet nové kúrenie vrátane kotla a radiátorov, nové rozvody elektriky, zateplenie a fasáda, zmena vnútornej dispozície, murovacie práce a omietky by vás vyšla 40.000 Eur. Spolu by ste teda za 4-izbový dom s podlahovou plochou 102m2 po kompletnej rekonštrukcii zaplatili 234.990 Eur a k tomu máte ešte pozemok o výmere 640m2 a bývate len 5 minút od centra Žiliny.

Inžinierske siete: plyn, elektrika, verejný vodovod a odpad je do žumpy. Možnosť napojenia na kanalizáciu po jej vybudovaní - podľa územného plánu v roku 2025. Vykurovanie je ústredné zabezpečené plynovým kotlom. A ako doplnok je možné na vykurovanie využiť aj dva krby. Na pozemku sa nachádza studňa na polievanie.

Výhody: iba 5 minút od centra Žiliny, dostupnosť MHD, rovinatý pozemok, krb, studňa a možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv.

Rád vám doplním informácie a ukážem dom na osobnej prehliadke. Zavolajte mi a dohodnite si termín. Teším sa na vás. INFO: 0903/ 310 506, droncovsky@salea.sk, ernestdroncovsky.sk

Videoprehliadka

3D scan

Kontakty:

navrh_bez_nazvu

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

tel.: +421 903 310 506

droncovsky@salea.sk

 

www.ernestdroncovsky.sk

 

Pôdorysy:

25

zmena_dispozicie

Cena za dom

194.990,- Eur

Ernest Drončovský

Môj príbeh ako som sa dostal k povolaniu realitného makléra začal šťastnou náhodou. Nebola to moja vysnívaná práca a ani vo sne by ma nenapadlo, že niekedy budem realitným maklérom. A teraz je to už 11 rokov, čo úspešne pomáham klientom pri zmene bývania. Čo o mne hovoria moji klienti si môžete prečítať tu: https://ernestdroncovsky.sk/referencie


Ernest Drončovský

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF