Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NOVOSTAVBA 4-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU S TERASOU, VARÍN - IBV ROZBEHOV

* Veľká terasa o výmere 33m2

* Nízke mesačné náklady

* Dom dokončený do stavu holodom

* Parkovanie pre 2 autá

* Krb

* 2 x kúpeľňa

 

 

Popis nehnuteľnosti

Sme v obci Varín, v novej časti IBV ROZBEHOV. Iba 15 minút autom od centra mesta Žilina. (14km) Výrobný závod Kia Slovakia je vzdialený len 8 minút autom od domu.

Moje meno je Ernest Drončovský, som realitný maklér a tento 4-izbový dom má hneď niekoľko výhod. Je to novostavba, ktorá bude dokončená do stavu holodom a zariadiť si ju preto môžete podľa vlastných predstáv. Nachádza sa v tichej lokalite s krásnymi výhľadmi na okolitú prírodu. Predpokladaný termín dokončenia je august 2024. Rozsah dokončenia je rozpísaný nižšie.

Dom:

Poctivá stavba z 300mm hrubého Ytongu. Bude zateplená kombináciou 150mm a 200mm hrubého polystyrénu. Komfort bude zabezpečovať podlahové vykurovanie. A príjemnú atmosféru bude dotvárať krb. Vykurovanie a ohrev teplej vody bude zabezpečené tepelným čerpadlom. Dispozične je dom rozdelený na dve podlažia. Na prízemí sa pri vstupe nachádza vstupná chodba a technická miestnosť. Ďalej priestranná obývacia izba s krbom spojená s kuchyňou a východom na terasu. Úložný priestor pod schodiskom. Samostatné WC. A nakoniec spálňa so samostatnou kúpeľňou.

Na poschodí sú dve samostatné detské izby, druhá kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a WC. A oproti schodisku je veľká terasa.

Pri dome sa nachádza aj hospodárska budova, ktorá vám poslúži na uskladnenie lyží, bicyklov ako aj záhradného náčinia.

Čo bude dokončené v stave holodom:

Parkovanie:

Plánované je parkovanie pre dve autá medzi domom a hospodárskou budovou.

Obec a občianska vybavenosť:

Obec Varín sa nachádza 14km od krajské mesta Žilina, na sútoku riek Varínka a Váh, no tiež na pomedzí Žilinskej kotliny, Krivánskej Malej Fatry a Kysuckej vrchoviny. Je vstupnou bránou do krivánskej časti Malej Fatry a sídlom správy rovnomenného národného parku.

Varín je dynamicky rozvíjajúca sa obec, v ktorej návštevníci a obyvatelia majú k dispozícii viacero obchodných prevádzok, reštauračných a pohostinských zariadení, zdravotnícke zariadenie, poštu, autocamping, penzióny a iné rekreačné zariadenia. V obci je ďalej Základná škola spojená s materskou školou (4 min. autom), Potraviny Koruna (3 min. autom), Tesco (5 min. autom) a rímskokatolícky Kostol Najsvätejšej Trojice.

Cez obec Varín prechádza cyklotrasa do obce Terchová a na bicykli sa viete pohdlne dostať aj do Žiliny cez Vodné dielo Žilina. Poloha obce ponúka mnoho možností na výlety a turistiku.

Technicky:

Rád vám dom ukážem na osobnej prehliadke. Zavolajte mi a dohodnite si termín obhliadky. Teším sa na vás. INFO: 0903/ 310 506, droncovsky@salea.sk, ernestdroncovsky.sk

Videoprehliadka

Pôdorys

 
 podorys_1-np podorys_2-np 

Cena za rodinný dom

369.990 Eur

Kontakty:

dsc09963

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

tel.: +421 903 310 506

droncovsky@salea.sk

 

www.ernestdroncovsky.sk

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF