Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


2-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, KRÁSNY VÝHĽAD, 53m2, ŽILINA - HÁJIK

* Murované jadro, plastové okná, nová kuchynská linka

* Loggia, murovaný kumbál - šatník

* Bytový dom skolaudovaný v roku 1999

* Elektrika v medi v celom byte

* Nízke mesačné náklady

 

Popis nehnuteľnosti

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou, samostatnými izbami, veľkou kuchyňou a krásnym výhľadom.

Škola, škôlka, ihrisko, pieskovisko, potraviny aj zástavka MHD. Všade ste do 7 minút peši. Moje meno je Ernest Drončovský, som realitný maklér a toto je byt v Žiline na sídlisku Hájik.

Bytový dom je z roku 1999 a je zateplený. Má výťah. Vchod je čistý a udržiavaný.

Byt má celkovú výmeru 53m2. Patrí k nemu loggia, pivnica a murovaný kumbál v chodbe, ktorý sa dá využiť ako šatník. Byt sa nachádza na 4./7. poschodí. Je stredový a má ideálnu orientáciu okien na V - Z. Spálňa a kuchyňa je orientovaná na východ, takže začiatok dňa vám spríjemní východ slnka. Obývacia izba je otočená na západ a po práci si tak viete užiť zase poobedné slnko. Byt má murované jadro, plastové okná, plávajúce podlahy a novú kuchynskú linku. Elektrika je v medi v celom byte. Byt má bezpečnostné vstupné dvere a preto sa nemusíte ničoho obávať. Výhodou bytu sú ďalej samostatné izby a nízke mesačné náklady a priestranná kuchyňa. A najväčším bonusom tohto bytu je krásny výhľad na mesto, Malú Fatru a Martinské Hole.

Technické údaje:

Rád vám byt ukážem na osobnej prehliadke. Zavolajte mi a dohodnite si termín obhliadky. Teším sa na vás. INFO: 0903/ 310 506, droncovsky@salea.sk, ernestdroncovsky.sk

Videoprehliadka

3D scan

Pôdorys:

podorys

Cena za byt

Dohodou


 

Kontakty:

dsc09963

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

tel.: +421 903 310 506

droncovsky@salea.sk

 

www.ernestdroncovsky.sk

Ernest Drončovský

Môj príbeh ako som sa dostal k povolaniu realitného makléra začal šťastnou náhodou. Nebola to moja vysnívaná práca a ani vo sne by ma nenapadlo, že niekedy budem realitným maklérom. A teraz je to už 11 rokov, čo úspešne pomáham klientom pri zmene bývania. Čo o mne hovoria moji klienti si môžete prečítať tu: https://ernestdroncovsky.sk/referencie


Ernest Drončovský

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF