Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


4-IZBOVÝ TEHLOVÝ DOM S BAZÉNOM, POZEMOK 888m2, LIETAVSKÁ LÚČKA

* Iba 10 minút autom od centra mesta Žilina

* Kompletne zrekonštruovaný v roku 2017

* Krásne upravená veľká záhrada s ovocnými stromami

* Tichá časť obce

* Bazén s automatickou filtráciou

Popis nehnuteľnosti

Sme v Lietavskej Lúčke. Iba 10 minút autom od centra krajského mesta Žilina. V tichej ulici mimo hlavnej cesty.

Moje meno je Ernest Drončovský, som realitný maklér a toto je dom, kde máte všetko hotové a už si len budete užívať chvíle s deťmi pri bazéne.

Stačí dom kúpiť a nasťahovať sa, pretože všetko už je hotové. A že sme na dobrom mieste? To ste asi už vedeli. Príďte sa pozrieť osobne.

Dom:

Vymyslené, naprojektované a postavené pre rodinu. Ideálna dispozícia domu s dostatkom úložného priestoru. Udržiavaná záhrada s ovocnými stromami a miestom pre posedenie s blízkymi. A čo je jednou z najväčších výhod tohto domu, je bazén. Len si predstavte radosť vašich detí, keď sa budú môcť celé leto čľapkať vo vode, vy budete oddychovať na záhrade a to všetko v pohodlí domova. K tomu celý dom prešiel v rokoch 2016 - 2017 kompletnou rekonštrukciou. Izby majú výbornú orientáciu svetových strán - v celom dome je dostatok denného svetla. Dom má 3 praktické balkóny - z obývacej izby, zo spálne a z kúpeľne. A to všetko pri mesačných nákladoch iba 140 Eur.

Na prízemí je priestranná kuchyňa s jedálňou spojená s obývacou izbou. Z obývacej izby sa pohodlne dostanete na záhradu a k bazénu. Všetko máte na dohľad a tak viete, že vaše deti sú v poriadku a užívajú si hry v bazéne. Na prízemí je ďalej vstupná chodba, samostatné WC a miestnosť, ktorú môžete využiť ako pracovňu a ktorá má zároveň veľkú vstavanú skriňu.

Na poschodí je potom rodičovská spálňa s balkónom, dve samostatné detské izby a kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom spojená s WC. Ešte sa tu nachádza praktický balkón z kúpeľne, vhodný aj na sušenie prádla.

Suterén:

Dom je celý podpivničený. Pivnicu tvorí garáž o výmere 17m2, veľká práčovňa, technická miestnosť s pracovným stolom a ďalšie tri miestnosti, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru.

Záhrada:

Výnimočnou pridanou hodnotou tohto domu je bezpochyby bazén a krásne upravená veľká záhrada s ovocnými stromami, ktoré vás zahrnú príjemnými vôňami a vo vysokých letných horúčavách vám poskytnú osviežujúci tieň.

Občianska vybavenosť obce:

V pešej dostupnosti do 5 minút sú MŠ a ZŠ. Potraviny, zástavka MHD aj zástavka osobného vlaku tzv. Rajeckej Anče sú prešou chôdzou do 10 minút od domu. Obec Lietavská Lúčka má aj zdravotné stredisko s praktickým lekárom pre dospelých aj deti a je tiež vzdialené len 10 minút pešou chôdzou.

Technicky:

Videoprehliadka

3D scan

Pôdorysy:


 39
 

Cena za rodinný dom

377.990,- Eur

Kontakty:

dsc09963

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

tel.: +421 903 310 506

droncovsky@salea.sk

 

www.ernestdroncovsky.sk

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF