Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


6-IZBOVÝ TEHLOVÝ DOM, DVE BYTOVÉ JEDNOTKY, POZEMOK 937m2, LIETAVSKÁ SVINNÁ

* Kľudná lokalita v lone prírody

* Iba 10 km od centra mesta Žilina - približne 12 minút autom

* Kompletne zrekonštruovaný postupne v období rokov 2005 - 2020

* Dve bytové jednotky so samostným vchodom

Popis nehnuteľnosti

Sme v obci Lietavská Svinná. Iba 10 km od centra krajského mesta Žilina. Autom je to približne 12 minút. V lokalite obklopenej prírodou.

Moje meno je Ernest Drončovský, som realitný maklér a toto je dom, kde nájdete ticho, kľud a výborných susedov.

Stačí dom kúpiť, nasťahovať sa a postupne objavovať krásy prírody v jeho blízkosti. Jazierka pri Chate Patúch, Stratený budzogáň, Lietavský hrad, Súľovské skaly. Či už máte radi pešiu turistiku alebo preferujete výlety na horskom bicykli, tak ste na správnom mieste. 

Dom:

Vitajte vo vašom novom domove, ktorý vám zabezpečí komfortný a pohodlný život. Predstavujem vám úplne zrekonštruovaný tehlový 6-izbový dom s dvoma bytovými jednotkami, ktorý vás okúzli svojou variabilitou a výnimočnosťou.

Na prízemí domu sa nachádza vstupná chodba, kúpeľňa s vaňou spojená s WC, kuchyňa so špajzou a tri priestranné izby, kde budete mať dostatok priestoru na svoje každodenné aktivity a relax.

Na poschodí vás očarí oddychová izba s krbovou pecou, dostatok priestoru nájdete v troch samostatných izbách a nachádza sa tu ďalšia kúpeľňa s moderným sprchovým kútom a WC.

Tento rozľahlý dom poskytuje dostatok súkromia a priestoru pre každého člena rodiny, ako aj možnosť využitia vrchného podlažia na krátkodobý prenájom s potenciálnym výnosom 500 Eur mesačne.

Najväčšou pridanou hodnotou je unikátna variabilita využitia tohto domu. Vrchné poschodie so samostatným vstupom do 3-izbovej bytovej jednotky a výborná východisková poloha robia tento dom ideálnym pre rôzne životné situácie. Môžete ho využiť na svoje bývanie v kombinácii s krátkodobým prenájmom, či už pre turistov alebo návštevníkov mesta. Po dobudovaní kuchyne na poschodí vám poskytne možnosť dvoj-generačného bývania. Alebo ste rodina s viacerými deťmi? V tomto dome, si každý člen nájde svoje miesto na súkromie.

Dom má veľká záhradu s ovocnými stromami, ktorá sa stane vaším súkromným rajom pre oddych a relaxáciu. Zastavaná plocha domu 120m2 a úžitková plocha 239m2 sú pre vás dostatočne štedré. Vykurovanie prízemia je ústredné riešené elektrickým kotlom alebo kotlom na pevné palivo, čo zaručuje nízke mesačné náklady iba 150 Eur. Na poschodí sa aktuálne kúri krbovou pecou.

Dom je napojený na obecný vodovod, avšak má aj vlastnú studňu. S celkovou výmerou pozemku 809m2 a prídavnými 128m2 pozemku oproti domu máte dostatok priestoru pre svoje nápady a sny. Okolo pozemku v zadnej časti domu tečie potok a práve v tejto časti záhrady je pre vás pripravený altánok, kde si môžete vychutnávať chvíle oddychu a kľudu.

A to nie je všetko. K domu patrí aj plne vybavená letná kuchyňa s prístreškom. V prípade, že sa rozhodnete prenajať vrchné podlažie vášho domu, táto letná kuchyňa bude slúžiť ako miesto, kde si ubytovaní hostia môžu pripraviť svoje pokrmy. A ak dom využívate iba pre svoju rodinu, táto letná kuchyňa sa stane miestom, kde si pripravíte všetko potrebné na grilovačku s rodinou a priateľmi.

Kontaktujte ma ešte dnes a príďte si pozrieť váš nový domov

Občianska vybavenosť obce:

Zástavka autobusu je 150m od domu. Potraviny a Základná škola spojená s materskou školou sú autom 1 minútu.

Technicky:

Videoprehliadka

3D scan

Kontakty:

navrh_bez_nazvu

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

tel.: +421 903 310 506

droncovsky@salea.sk

 

www.ernestdroncovsky.sk

 

Pôdorys


 37
 

Cena za rodinný dom

308.990,- Eur

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF