Referencie

Ochotný prístup, profesionalita, skúsenosti, dobré nápady, super spolupráca, určite odporúčam.
Martin Mazák - kúpa bytu 2+kk Rajecké Teplice
S pánom Drončovským som mal veľmi dobrú skúsenosť pri kúpe nehnuteľnosti. Pozitívne hodnotím celý proces od prehliadky cez prípravu zmluvy a spracovanie prípadnej ďalšej dokumentácie až po preberanie nehnuteľnosti. Počas celého procesu som bol o priebehu jednotlivých krokov dostatočne a jasne informovaný takže oceňujem efektívnu komunikáciu. Tiež oceňujem jeho profesionálny prístup a trpezlivosť keďže som mal veľa otázok ohľadne nehnuteľnosti, priebehu kúpy a právnych záležitostí. Ak by som mal niekedy v budúcnosti opäť riešiť kúpu alebo predaj nehnuteľnosti určite ho znova kontaktujem.
Ľubomír Pasternák - kúpa garáže
Na pána Drončovského som dostala dobré referencie a tak som ho oslovila s predajom rodinného domu. Dom sa mu podarilo predať za veľmi krátky čas k našej spokojnosti. Vedel fundovane odpovedať na všetky otázky, vždy si našiel čas. Pri predaji som bola pravidelne informovaná o tom, v akom štádiu sa predaj momentálne nachádza a aké kroky treba urobiť z mojej strany, prípadne aké kroky urobil samotný pán Drončovský. Keďže som bola spokojná, služby som využila aj pri kúpe bytu. Služby tohto makléra vrelo odporúčam.
Marta Kučáková - predaj rodinného domu v Oščadnici
Profesionálny prístup vo dne v noci a to doslova. Pán Drončovský predával dom, ktorý sme kúpili, zároveň predal byt, ktorým sme financovali kúpu domu a pribral si k tomu ešte pozemok, ktorý sme takisto predávali. Nazval by som to FULL SERVISom. Nikdy som sa s takýmto odhodlaným a profesionálnym prístupom ešte nestretol. Každý problém, ktorý vznikol, bol obratom riešený a vyriešený. Pokiaľ budem opäť predávať alebo kupovať nehnuteľnosť, viem na koho sa obrátiť.
Martin Zmeškal - predaj bytu, pozemku a zároveň kúpa rodinného domu
Pri výbere nového bývania snov je vždy veľa premenných, ktoré hrajú úlohu. Realitný maklér je vo väčšine prípadov jednou z nich. S pánom Drončovským sa spolupracovalo na jednotku. Veľmi férovo stanovil podmienky na zmluve pre obojstrannú spokojnosť. Vždy efektívna komunikácia veľa vecí uľahčila. Veľmi ma potešila aj nápomocnosť pri preberaní nehnuteľnosti. Od oslovenia, cez obhliadku až po preberanie bolo všetko transparentné, rýchle a bezproblémové. Určite odporúčam
Tomáš Rebro - kúpa bytu
Ďakujem za sprostredkovanie predaja bytu aj počas pandemickej situácie, za ochotu a férový a profesionálny prístup. Je vidieť, že pán Drončovský svoju prácu robí s láskou :-) Odporúčam jeho služby každému, kto chce predať nehnuteľnosť rýchlo a hlavne bez starostí.
Danka Smolková Cintulová - predaj bytu
Dobrý deň pán Ing. Drončovský, ďakujem za Váš záujem. V dome ktorý sme si kúpili sa nám býva dobre, plne zodpovedá našim predstavám. Prežili sme tu krásne leto na terase a malej záhrade. Máme tu priestor pre všetky naše vnúčatá, ktoré nás radi navštevujú. Naša spolupráca s Vami bola pre nás prínosom, získali sme množstvo poznatkov a skúseností v dosiaľ pre nás málo známej oblasti. Ďakujeme Vám za Váš prístup, snahu a pochopenie našich predstáv a želaní. Vašu prácu a samotnú realitnú kanceláriu SaleA radi doporučíme prípadným záujemcom o predaj alebo kúpu nehnuteľností. Želáme Vám veľa osobných a pracovných úspechov vo Vašej náročnej práci pre spokojnosť Vašich klientov.
Manželia Šulákovci - predaj bytu
Dobrý deň. S chatou je všetko v poriadku. Býva sa mi výborne. Už som tu päť mesiacov a som šťastný. S Vašou prácou, tak ako pri kúpe chaty a aj predaji bytu som bol veľmi spokojný. Všetko sa mi páčilo. Ak by som v oblasti realít ešte niečo potreboval, obrátim sa na Vás. Ďakujem
A. Majtán - predaj bytu a kúpa chaty
Pán Ernest Drončovský je expert v realitách. Pri svojej práci využíva netradičné spôsoby prezentácie nehnuteľnosti, čo je veľmi zaujímavé pre klienta. Spolupráca s ním bola vysoko profesionálna, písomné podklady a zmluvy boli pripravené rýchlo a bezchybne, komunikácia bola bez problémov. Je ochotný, ústretový a dokáže sa vžiť do potrieb klienta. Jednoznačne jeho služby odporúčam.
Greta Dugovičová - kúpa pozemku
Spolupráca s p. Drončovským bola profesionálna a efektívna. Takto si predstavujem spoluprácu s realitným maklérom - komunikácia na vysokej úrovni, všetko potrebné zariadené rýchlo. O každom kroku nás p. Drončovský informoval, čo nás udržiavalo v istote, že všetko ide hladko a je na dobrej ceste k úspešnému vybaveniu. Ak by som znovu kupoval alebo predával nehnuteľnosť, obrátil by som sa priamo na p. Drončovského. Jeho služby môžem len odporučiť.
Lukáš Hodoň - kúpa bytu
Dobrý deň pán Drončovský, touto cestou by sme Vám chceli poďakovať za sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti a zároveň za predaj nášho bytu. Všetko prebehlo bez problémov v priebehu necelých 3 mesiacov a to v čase koronakrízy, keď sme ani nedúfali, že sa to podarí. Nemali ste problém s komunikáciou a obhliadkami ani cez víkendy, čo je obrovské plus pre pracujúcich ľudí. Nepoznáte odpoveď "nedá sa" a vždy hľadáte ideálne riešenia pre klienta. Keby sme ešte niekedy chceli využiť služby makléra, s určitosťou vieme, že sa obrátime opäť na Vás. Ďakujeme!
Manželia Jameční - predaj bytu a kúpa pozemku
Radi by sme poďakovali a zároveň odporučili p. Drončovského, ktorý nám predal byt v Žilina. Boli sme nadšený tým, čo bolo na videu bolo aj v realite. Jeho jednanie bolo profesionálne, pri prehliadke nás previedol po byte a vedel o ňom všetko, obhliadku sme si vedeli prispôsobiť podľa nášho programu, keď sme potrebovali vedieť rozmer pohotovo nám zmeral priestor meračom, čo nás príjemne prekvapilo. Vybavil za nás všetky nutnosti ako boli dokumenty a iné, všetko korektne a rýchlo. Jediná naša starosť bola prečítať si a podpísať dokumenty. Za nás presne takto má vyzerať profesionál. Vybavil čo bolo potrebné a my sme si len užívali pocit, že pôjdeme do svojho nového bytu. Ďakujeme.
Peter a Kristína Porubcovci - kúpa bytu
S manželkou jsme se rozhodli přestěhovat do většího bytu a na základě doporučení jsme využili služeb pana Drončovského. Neskutečně pozitivně nás překvapilo, že pán Drončovský dokázal prodat náš byt za 4 dny (z toho 2 byly víkendové) a neopomněl při tom v podstatě na nic - od poradenství vedeného v přítelském duchu až po pečlivou přípravu dokumentace a veškerých nutných podkladů. Cítili jsme se jako klienti silného partnera, o které je postaráno od začátku až do konce s náležitou péčí a vážností. Mnohokrát děkujeme a v budoucnu se velmi rádi opět obrátíme ve služby tohoto kvalitního realitního poradce.
Jan Beneš - predaj bytu
Vážený pán Drončovský, chcem Vám i realitnej kancelárií, v mene celej našej rodiny poďakovať za úspešné zvládnutie predaja našej nehnuteľnosti. Osobitne oceňujeme Váš profesionálny ako aj odborný prístup, dobré rady, ochotu a pružnosť, prejavený entuziazmus a v neposlednej rade " ľudské vnímanie" a prístup. Prajeme Vám do ďalšieho života veľa energie a úspechov tak v pracovnej ako aj v súkromnej oblasti, aby Vaše zanietenie zamerané na výkon a ľudský rozmer vnímania, Vás posunul vo Vašom živote smerom, akým si želáte... Veľa šťastia a ďakujeme
Brezinová Jana s rodinou - predaj bytu
Dobrý deň p. Drončovský. S Vašimi službami sme boli mimoriadne spokojný. A to ako pri kúpe, tak aj predaji nehnuteľnosti. Veľmi sa nám páčilo, že ste si vždy našiel čas, dokonca myslím jedna obhliadka bola v nedeľu. Všetko prebehlo hladko, prepisy energií, porada s hypo procesom, porada pri poistkách, obhliadky. Veľmi nás to odbremenilo. Ďakujeme.
Manželia Hraškovci - predaj a zároveň kúpa bytu
So službami realitného makléra pána Drončovského som bol maximálne spokojný. Všetko bolo na úrovni bez akýchkoľvek problémov. Práca presná ba dokonca nad rámec. Nepresadzovanie svojich potrieb, podstatné boli požiadavky klienta.
Peter Kontšek - predaj bytu
Ďakujem pekne ešte raz za sprostredkovanie predaja chaty. Predovšetkým si vážim Vašu profesionalitu, rýchlosť, korektné vystupovanie a dodržiavanie časového harmonogramu v jednaní. Ešte raz veľmi pekne Ďakujem. S pozdravom.
MUDr. Štefan Dlugoš - predaj chaty
S Vaší prací při koupi dnes již mé nemovitosti jsem byl spokojený. Oceňuji především profesionální, ale zároveň i lidský přístup. Přeji Vám a firmě pro kterou pracujete mnoho dalších pracovních úspěchů.Vám osobně ještě pevné zdraví a spokojenost v životě. S pozdravem.
Ing. Milan Pětroš - kúpa chaty
Pri predaji môjho domu v Snežnici č.p. 347, ma oslovilo viacero RK zo Žiliny a jednu z nich zastupoval p. Drončovský. Jeho prístup bol od začiatku komunikácie vysoko profesionálny. Najviac ma prekvapil (príjemne) jeho prístup, keď s kupujúcim už bola podpísaná predbežná zmluva, ale zistilo sa, že niektoré časti domu nie sú zapísané na katastrálnom úrade. Vtedy si p. Drončovský zobral všetko na starosť a potrebné veci dotiahol do zdárneho konca tak, že sa predaj domu uskutočnil. Touto cestou chcem p. Drončovskému ešte raz poďakovať. S úctou.
Štefan Tomáš - predaj rodinného domu
Dobrý deň, chcela by som vyjadriť poďakovanie pánovi Drončovskému za korektný prístup, spoľahlivosť a tiež vysoko profesionálnu spoluprácu. Ešte raz veľká vďaka. Pekný deň a veľa pracovných úspechov želám.
Viera Šimková - predaj bytu

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie