background

 

 

Potreby klienta sú na prvom mieste

Čo pre vás viem urobiť si pozrite nižšie

AKO PRACUJEM

TIP pre Vás:
Pozrite si na internete, ako sa ponúka väčšina nehnuteľností a práve takto to nerobte. 

Nižšie nájdete praktický prehľad aktivít, ktoré zabezpečím pri predaji Vašej nehnuteľnosti.

Profesionálne služby s ľudským prístupom zamerané na potreby klienta.

Predaj nehnuteľnosti sa delí na dve fázy:

A) PREZENTAČNÁ

B) PROPAGAČNÁ

 

A) PREZENTAČNÁ ČASŤ

1

PROFESIONÁLNE FOTOGRAFIE

Hovorí sa, že jeme aj očami. A nehnuteľnosti sú na tom podobne. To, ako na nás pôsobia, rozhoduje či kúpime.

2

PRESNÉ INFORMÁCIE

Pri predaji sú dôležité presné informácie. Napríklad to, či sa jedná o úžitkovú alebo podlahovú plochu. Presná lokalita. Aké sú mesačné náklady. Pri bytoch je tiež dôležité napríklad poschodie, či má byt balkón, ako to je s fondom opráv a hospodárením bytového družstva či SVB.

3

ZÁBERY Z DRONU

Neslúži len pre video, avšak dajú sa s ním urobiť aj krásne fotografie z výšky.

4

VIZUALIZÁCIA

Návrh budúceho vzhľadu. Ako by nehnuteľnosť mohla vyzerať.

5

VIRTUÁLNY HOME STAGING

Ľudia nakupujú srdcom, fantázia je váš priateľ.

6

VIDEO OBHLIADKA

Video je fenomén. Inzerát, ktorý obsahuje video obhliadku má až o 600 % vyššiu návštevnosť.

7

3D VIRTUÁLNA PREHLIADKA

Najmodernejšia technológia pre predaj nehnuteľnosti. Vďaka 3D virtuálnej prehliadke získá záujemca detailný prehľad a vie si nehnuteľnosťou prejsť aj z pohodlia svojho domova.

8

SAMOSTATNÁ STRÁNKA NEHNUTEĽNOSTI

Dnes nestačí iba inzerovať na realitných portáloch. Votvorím pre vašu nehnuteľnosť stránku, kde bude prezentovaná iba tá vaša. Napríklad takto:

https://ernestdroncovsky.sk/byt-hliny

https://ernestdroncovsky.sk/rodinny-dom-bytcianska

https://ernestdroncovsky.sk/bungalov-bitarova

9

HOME STAGING

Hovorí sa, že jeme aj očami. A nehnuteľnosť je na tom podobne. To, ako na nás pôsobí, rozhoduje, či ju kúpime.

10

PÔDORYSY

Jedna vec je pre potenciálneho záujemcu veľmi dôležitá. Mať predstavu o priestore. Ako by moholl v nehnuteľnosti žiť, ako ju zariadiť, ako a kde sa "zmestiť".

11

UPÚTAVKA NA PRIPRAVOVANÚ NEHNUTEĽNOSŤ TZV. TEASING

Záujemcovia sú informovaní a sú doslova v šoku v dobrom slova zmysle. Následné obhliadky sú efektívnejšie.

12

ĽUDSKÝ PRÍSTUP

Profesionálne služby s ľudským prístupom zamerané na potreby klienta.

13

__

B) PROPAGAČNÁ ČASŤ

14

Denné topovanie

Udržať vašu nehnuteľnosť na prvých pozícia na realitných portáloch je povinosť profesionála. Docielim to tzv. topovaním. Stojí to každý deň peniaze, ale u mojich nehnuteľností je denné topovanie samozrejmosť.

15

Realitné portály

Dennodenné aktualizácie na všetkcýh najvýznamejších portáloch.

16

Zvýhodnené pozície

Na najväčších portáloch využívame platené zvýhodnenie umiestnenia ponúkaných inzerátov - zviditelnenie inzerátov. Využitie týchto platených pozíci má zmysel, pretože vďaka tomu ponúkneme vašu nehnuteľnosť omnoho väčšiemu počtu záujemcov.

17

Reklama na Facebooku

18

Reklama na YouTube

19

Sociálne siete

Sociálne siete využívám na predaj nehnutelností a rovnako aj na komunikáciu so svojimi sledovateľmi. Som stále v centre diania vďaka profesionálne spravovanému sociálnemu profilu.

20

Databáza

V mojej databáze kontaktov sú stovky klientov, ktorí predávajú, kupujú.... dám im vedieť, že práve vaša nehnuteľnosť je na predaj.

21

Plachty

Je vaša nehnuteľnosť na frekventovanom mieste? Tak môžem napr. na váš plot umiestniť palchtu NA PREDAJ s odkazom priamo na samostatnú internetovú stránku nehnuteľnosti. A oslovíme tak ľudí vo vašom okolí.

22

Letáky

Sú letáky prežitok? Vôbec nie. Správne vytvorený leták s informáciou o predaji vašej nehnuteľnosti osloví cieľenú skupinu záujemcov.

23

Aukcia

Každý majiteľ nehnuteľnosti chce pri predaji získať tu najvyššiu možnú cenu. Aukcia je na dosiahnutie najvyššej ceny skvelý, moderný a transparetný nástroj.

24

Profesionálne služby

Profesionálne služby s ľudským prístupom zamerané na potreby klienta.

Referencie

 • “Ochotný prístup, profesionalita, skúsenosti, dobré nápady, super spolupráca, určite odporúčam.”
  Martin Mazák - kúpa bytu 2+kk Rajecké Teplice
 • “S pánom Drončovským som mal veľmi dobrú skúsenosť pri kúpe nehnuteľnosti. Pozitívne hodnotím celý proces od prehliadky cez prípravu zmluvy a spracovanie prípadnej ďalšej dokumentácie až po preberanie nehnuteľnosti. Počas celého procesu som bol o priebehu jednotlivých krokov dostatočne a jasne informovaný takže oceňujem efektívnu komunikáciu. Tiež oceňujem jeho profesionálny prístup a trpezlivosť keďže som mal veľa otázok ohľadne nehnuteľnosti, priebehu kúpy a právnych záležitostí. Ak by som mal niekedy v budúcnosti opäť riešiť kúpu alebo predaj nehnuteľnosti určite ho znova kontaktujem.”
  Ľubomír Pasternák - kúpa garáže
 • “Na pána Drončovského som dostala dobré referencie a tak som ho oslovila s predajom rodinného domu. Dom sa mu podarilo predať za veľmi krátky čas k našej spokojnosti. Vedel fundovane odpovedať na všetky otázky, vždy si našiel čas. Pri predaji som bola pravidelne informovaná o tom, v akom štádiu sa predaj momentálne nachádza a aké kroky treba urobiť z mojej strany, prípadne aké kroky urobil samotný pán Drončovský. Keďže som bola spokojná, služby som využila aj pri kúpe bytu. Služby tohto makléra vrelo odporúčam.”
  Marta Kučáková - predaj rodinného domu v Oščadnici
 • “Profesionálny prístup vo dne v noci a to doslova. Pán Drončovský predával dom, ktorý sme kúpili, zároveň predal byt, ktorým sme financovali kúpu domu a pribral si k tomu ešte pozemok, ktorý sme takisto predávali. Nazval by som to FULL SERVISom. Nikdy som sa s takýmto odhodlaným a profesionálnym prístupom ešte nestretol. Každý problém, ktorý vznikol, bol obratom riešený a vyriešený. Pokiaľ budem opäť predávať alebo kupovať nehnuteľnosť, viem na koho sa obrátiť.”
  Martin Zmeškal - predaj bytu, pozemku a zároveň kúpa rodinného domu
 • “Pri výbere nového bývania snov je vždy veľa premenných, ktoré hrajú úlohu. Realitný maklér je vo väčšine prípadov jednou z nich. S pánom Drončovským sa spolupracovalo na jednotku. Veľmi férovo stanovil podmienky na zmluve pre obojstrannú spokojnosť. Vždy efektívna komunikácia veľa vecí uľahčila. Veľmi ma potešila aj nápomocnosť pri preberaní nehnuteľnosti. Od oslovenia, cez obhliadku až po preberanie bolo všetko transparentné, rýchle a bezproblémové. Určite odporúčam”
  Tomáš Rebro - kúpa bytu
 • “Ďakujem za sprostredkovanie predaja bytu aj počas pandemickej situácie, za ochotu a férový a profesionálny prístup. Je vidieť, že pán Drončovský svoju prácu robí s láskou :-) Odporúčam jeho služby každému, kto chce predať nehnuteľnosť rýchlo a hlavne bez starostí.”
  Danka Smolková Cintulová - predaj bytu
 • “Dobrý deň pán Ing. Drončovský, ďakujem za Váš záujem. V dome ktorý sme si kúpili sa nám býva dobre, plne zodpovedá našim predstavám. Prežili sme tu krásne leto na terase a malej záhrade. Máme tu priestor pre všetky naše vnúčatá, ktoré nás radi navštevujú. Naša spolupráca s Vami bola pre nás prínosom, získali sme množstvo poznatkov a skúseností v dosiaľ pre nás málo známej oblasti. Ďakujeme Vám za Váš prístup, snahu a pochopenie našich predstáv a želaní. Vašu prácu a samotnú realitnú kanceláriu SaleA radi doporučíme prípadným záujemcom o predaj alebo kúpu nehnuteľností. Želáme Vám veľa osobných a pracovných úspechov vo Vašej náročnej práci pre spokojnosť Vašich klientov. ”
  Manželia Šulákovci - predaj bytu
 • “Dobrý deň. S chatou je všetko v poriadku. Býva sa mi výborne. Už som tu päť mesiacov a som šťastný. S Vašou prácou, tak ako pri kúpe chaty a aj predaji bytu som bol veľmi spokojný. Všetko sa mi páčilo. Ak by som v oblasti realít ešte niečo potreboval, obrátim sa na Vás. Ďakujem”
  A. Majtán - predaj bytu a kúpa chaty
 • “Pán Ernest Drončovský je expert v realitách. Pri svojej práci využíva netradičné spôsoby prezentácie nehnuteľnosti, čo je veľmi zaujímavé pre klienta. Spolupráca s ním bola vysoko profesionálna, písomné podklady a zmluvy boli pripravené rýchlo a bezchybne, komunikácia bola bez problémov. Je ochotný, ústretový a dokáže sa vžiť do potrieb klienta. Jednoznačne jeho služby odporúčam.”
  Greta Dugovičová - kúpa pozemku
 • “Spolupráca s p. Drončovským bola profesionálna a efektívna. Takto si predstavujem spoluprácu s realitným maklérom - komunikácia na vysokej úrovni, všetko potrebné zariadené rýchlo. O každom kroku nás p. Drončovský informoval, čo nás udržiavalo v istote, že všetko ide hladko a je na dobrej ceste k úspešnému vybaveniu. Ak by som znovu kupoval alebo predával nehnuteľnosť, obrátil by som sa priamo na p. Drončovského. Jeho služby môžem len odporučiť.”
  Lukáš Hodoň - kúpa bytu
Všetky referencie

Najnovšie články

Predané

Všetky nehnuteľnosti

Na predaj

Celá ponuka
Ernest Drončovský

O mne

Môj príbeh ako som sa dostal k povolaniu realitného makléra začal šťastnou náhodou. Nebola to moja vysnívaná práca a ani vo sne by ma nenapadlo, že niekedy budem realitným maklérom. A teraz je to už 11 rokov, čo úspešne pomáham klientom pri zmene bývania. Čo o mne hovoria moji klienti si môžete prečítať tu: https://ernestdroncovsky.sk/referencie

Vyštudoval som Ekonomickú univerzitu v Bratislave a následne 5 rokov pracoval v bankovníctve. Práve v banke som zistil, že viem klientom pomôcť pri hľadaní vhodných riešení, či už pri úveroch alebo investíciach. Avšak bolo to vždy odmedzené ponukou banky. Nevedel som klientom poskytnúť komplexné riešenie. A stále som cítil, že chcem robiť niečo iné, aj keď som konkrétne nevedel čo. Tak som podal výpoveď. Bolo to v roku 2012.

Oslovil ma známy, ktorý vlastnil realitnú kanceláriu, aby som vyskúšal prácu realitného makléra. Dlho som váhal, pretože som v tomto biznise nevidel svoju budúcnosť, avšak povedal som si, že to vyskúšam. A tak som začal. Ono to oslovenie neprišlo len tak. Zo súkromného života aj z práce v banke ma ľudia poznali ako človeka so zodpovedným prístupom, vytrvalosťou, ľudským prístupom, chuťou pracovať a učiť sa nové veci. Ako sa hovorí išiel som štastiu naproti. Dodnes toto rozhodnutie považujem za jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote. Lepšie je byť pripravený ako prekvapený.

Začiatky pre mňa boli náročné. Väčšina mojich telefonátov a stretnutí bola neúspešná. Avšak nie som človek, ktorý sa vzdáva ľahko. A tak som bojoval. A postupne prichádzali väčšie a väčšie úspechy. Najskôr vo forme finančnej a neskôr vo forme spokojných klientov, odporúčaní a pozitívnej spätnej väzby na môj prístup, či už pri predaji alebo kúpe nehnuteľností. Za prejavenú dôveru od mojich klientov som nesmierne vďačný a zároveň je to obrovský záväzok. Neustále sa musím vzdelávať, sledovať vývoj trhu s nehnuteľnosťami, aby som bol pre klientov prínosom. Dnes povolanie realitného makléra milujem, robím ho profesionálne a s plnou oddanosťou svojim klientom.

Realitný biznis a trh s nehnuteľnosťami sa neustále mení, prichádzajú nové technológie a možnosti reklamy, klienti sú každým rokom náročnejší a vzdelanejší. Aby som bol pre klientov pridanou hodnotou a mali u mňa maximálne profesionálny servis, či už po stránke odbornej, marketingovej ako aj ľudskej, neustále sa vzdelávam. Dnes už musí byť kvalitný a profesionálny servis samozrejmosťou.

S mojimi 11 ročnými skúsenosťami viem klientom nájsť to správne riešenie na ich problém. Sprostredkoval som predaj viac ako 300 nehnuteľností, realizoval som niekoľko tisíc obhliadok, riešil som obrovské množstvo problémov, pravidelne vyjednávam o cene, riešim nespočetné množstvo námietok. Sledujem aktuálny vývoj trhu s nehnuteľnosťami.

Nové technológie, doba webová a neustále zmeny na trhu s nehnuteľnosťami si vyžadujú pri predaji využívať moderné nástroje: video obhliadky, 3D virtuálne obhliadky, zábery z dronu, virtuálny home staging, samostatné webové stránky a prezentáciu nehnuteľností na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram, Youtube). A toto všetko robím a ako vyzerá výsledok si pozrite tu: https://ernestdroncovsky.sk/

Samozrejme život nie je len o práci. Je aj o tom vychutnávať si voľné chvíle, čas s rodinou a priateľmi. Vo svojom voľnom čase sa venujem horskej cyklistike, turistike a plávaniu, v zime snowboardingu. Pobyt v prírode mi pomáha načerpať novú energiu.

Potreby klientov sú u mňa na prvom mieste. Odpoveďou, či svoju prácu robím na vysokej úrovni sú klienti, ktorí sa na mňa obracajú aj po 5 rokoch. Ďakujem za dôveru a verím, že budem vedieť pomôcť aj vám.

Chcete predať nehnuteľnosť? Poraďte sa so mnou o cene a stratégii.

Som tu pre vás

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

e-mail: droncovsky@salea.sk

tel: +421 903 310 506

www.ernestdroncovsky.sk

11
rokov skúseností v odbore
3785 +
klientov
319
predaných nehnuteľností

PROFESIONALITA

11 ročné skúsenosti. Za tento čas som predal viac ako 300 nehnuteľností, realizoval niekoľko tisíc obhliadok, riešil obrovské množstvo problémov, absolvoval som obrovské množstvo jednaní o cene, viem klientom poradiť pre nich tú najlepšiu stratégiu.

MODERNÉ NÁSTROJE

Video obhliadky, 3D virtuálne prehliadky, Home staging, Vizualizácie, Virtuálny home staging, Samostatné stránky nehnuteľnosti, zábery z dronu, prezentácia vašej nehnuteľnosti na sociálnych sieťach.

DÔVERA

Predávate to najcennejšie, čo ste v živote nadobudli - nehnuteľnosť. V obchode je dôležitá obojstranná dôvera a na tej si zakladám.

Kontakt

Ak máte na mňa akúkoľvek otázku, môžete mi napísať alebo zavolať. Rád si s vami dohodnem osobnú konzultáciu.

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

e-mail: droncovsky@salea.sk

tel: +421 903 310 506

www.ernestdroncovsky.sk

Kontaktný formulár


Štúrova 63/11, 010 01 Žilina, Žilina

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie