EAAPnClxG8KIBAAMyBEjT1r5MHyOuFg8VDPdIF0mGRoYkNSFdZBNB2BdfAMqykhUTZCzH3aUNjMlJLAZBO44fCgti5EznsNZBYkZBNa92z8EwSu3nX9hmLiqoZC3sKKXpZAFZBcV3LOJzU8wJIWmyDkY7lwIOESJoqPO2SrXgKjFIO23xxItzVfPB

O mne

Vyštudovať vysokú školu a nájsť si dobrú prácu. Takto to začalo aj u mňa. 5 rokov štúdia na Ekonomickej univerzite v Bratislave odbor bankovníctvo. Potom moja prvá práca v ISTROBANKE (dnes už ČSOB), ktorá trvala 3 roky. Nebol som spokojný s mojim ohodnotením a aj keď sa som pracoval najlepšie ako som vedel, zvýšenie platu neprichádzalo. Tak som dal výpoveď a hľadal si perspektívnejšie zamestnanie v odbore. Našiel som ho v DEXIA BANKE (dnes už Prima banka Slovensko), kde som pracoval 2 a pol roka. Práca s klientmi na pobočke ma bavila, samozrejme pracoval som s plným nasadením a najlepšie ako som vedel, no opätovne som bol nespokojný s mojim finančným ohodnotením. Tak som podal výpoveď a vrhol sa do hľadania novej práce. Povedal som si, že chcem prácu, kde môj príjem bude závisieť od mojej výkonnosti a nebude zhora ohraničený. Bolo to v roku 2012 a tu zrazu prišla ponuka na prácu, dnes by som to nazval už povolaním, realitného makléra. Prečo povolanie? Čítajte ďalej a dozviete sa. Rozhodol som sa to skúsiť. Dodnes tento deň považujem za jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote.

Začiatky neboli jednoduché. Prejsť zo zamestnania, kde vám pípne výplata pravidelne každý mesiac na živnosť, kde keď nepredáte žiadnu nehnuteľnosť máte nulu, lepšie povedané mínus, nie je jednoduché, no zvládol som to. Chcel som predsa prácu, kde nie som finančne limitovaný vrchnou hranicou. Časom a postupným získavaním skúseností sa to zlepšovalo a počas svojich 8 rokov pôsobenia v TUreality som sa  vypracoval medzi najlepších maklérov. V konkurencii 60 maklérov z celého Slovenska  som sa pravidelne umiestňoval v top 10. Predaje prichádzali, príjem rástol, finančne to už bolo super. No stále som nebol úplne spokojný. Keď som začal robiť realitného makléra, tak takto som si to predstavoval. No stále to nebolo ono, niečo tomu chýbalo.

A tu prišiel druhý zlom v mojej kariére. V roku 2018 som sa zúčastnil motivačného semináru POWER DAYS, ktorý ma veľmi inšpiroval a doslova mi otvoril oči. Do tohto času boli mojou prvotnou motiváciou peniaze. Samozrejme vždy som pri tom zohľadňoval spokojnosť klientov. A zrazu prišiel ten obrovský AHA MOMENT. Uvedomil som si, že mojou prácou - povolaním, je pomáhať svojim klientom. Zistil som, k čomu som bol povolaný. Za túto charakterovú vlastnosť vďačím mojim rodičom, no musel som ju opätovne objaviť. Moji klienti predsa predávajú to najcennejšie, čo v živote nadobudli. A v mnohých prípadoch procesu predaja svojej nehnuteľnosti venujú menej času ako bežnému nákupu potravín. Často na základe amatérskych rád prídu o tisíce EUR. Pred predajom nehnuteľnosti sa neporadia s profesionálom. Kupujúci zase kupujú svoj nový domov. A tu prichádzam ja. S mojimi 8 ročnými skúsenosťami viem klientom nájsť to správne riešenie na ich problém. Sprostredkoval som predaj viac ako 300 nehnuteľností, realizoval som niekoľko tisíc obhliadok, riešil som obrovské množstvo problémov, pravidelne vyjednávam o cene, riešim nespočetné množstvo námietok. Prioritou je pre mňa pomoc klientom a to, aby predávajúci predal svoju nehnuteľnosť čo najrýchlejšie, za čo najlepších podmienok a bez akýchkoľvek problémov a kupujúci bol maximálne spokojný so svojim novým domovom. Keď som na prvé miesto postavil spokojnosť svojich klientov, začal som vo svojej práci pociťovať obrovské šťastie a s tým prišli aj tie peniaze. Milujem svoju prácu a ten pocit, keď mi klient povie ďakujem! Týmto sa chcem aj ja poďakovať všetkým mojim klientom! Nesmierni si vážim vašu dôveru!

K tomu aby som svojim klientom poskytol maximálny servis využívam moderné nástroje: VIDEOOBHLIADKY, 3D VIRTUÁLNE PREHLIADKY, HOME STAGING, SAMOSTATNÉ WEBOVÉ STRÁNKY NEHNUTEĽNOSTI A PREZENTÁCIU NEHNUTEĽNOSTÍ NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH.

Vo svojom voľnom čase sa venujem horskej cyklistike, turistike a plávaniu, v zime snowboardingu. Po práci si s priateľmi rád zájdem na dobré víno alebo do wellnessu.

Predajte vašu nehnuteľnosť čo najrýchlejšie, za čo najlepších podmienok a bez akýchkoľvek problémov.

Som tu pre vás!

Ing. Ernest Drončovský

droncovsky@ernestdroncovsky.sk

+421 903 310 506

www.ernestdroncovsky.sk

 

Ing. Ernest Drončovský

Prihláste sa k odberu článkov

Raz do mesiaca tipy a rady e-mailom zdarma

spracovaním osobných údajov