3 KROKY. Ako spoznať DOBRÉHO MAKLÉRA?

3 KROKY. Ako spoznať DOBRÉHO MAKLÉRA?

KROK 1

Vyberajte makléra, ktorý svoju profesiu vykonáva. Možno to znie zvláštne, ale je to tak. Mnoho realitných maklérov robí túto profesiu len tak mimochodom, na internete nájdete sotva ich fotografiu, telefón a e-mail. Hľadajte makléra, ktorý preukázateľne svoju prácu robí, má na internete ponuku nehnuteľností, vlastné internetové stránky a ponúka vám o sebe a svojej práci dostatok informácií.

KROK 2

Iste chcete makléra, ktorý svoju profesiu ovláda. Rovnakú požiadavku budete mať na svojho lekára pred operáciou. Vyberte si profesionála, ktorý vám predstaví zoznam aspoň niektorých svojich predaných nehnuteľností a referencie spokojných klientov.

KROK 3

Každý profesionál sa vo svojom odbore vzdeláva. Hľadajte makléra, ktorý na sebe pracuje, neustále sa zlepšuje, navštevuje kurzy a získava prax. Makléra, ktorý jednoducho vie predávať nehnuteľnosti. Pretože aj v našom odbore platí, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté.

A v neposlednom rade hľadajte makléra, ktorý vám rád aj nezištne poradí. Chcete poznať trhovú cenu svojej nehnuteľnosti? Potrebujete len s niečím poradiť? Dobrý maklér sa pozná aj podľa toho, že vám rád poradí. Či sa potom rozhodnete zveriť mu svoju nehnuteľnosť do predaja, to je len na vašom uvážení.

Ak budete s čímkoľvek potrebovať poradiť, kontaktujte ma. Rád vám poradím.

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

e-mail: droncovsky@salea.sk

tel: +421 903 310 506

www.ernestdroncovsky.sk

Ernest Drončovský
Autor: Ernest Drončovský

Môj príbeh ako som sa dostal k povolaniu realitného makléra začal šťastnou náhodou. Nebola to moja vysnívaná práca a ani vo sne by ma nenapadlo, že niekedy budem realitným maklérom. A teraz je to už 10 rokov, čo úspešne pomáham klientom pri zmene bývania. Čo o mne hovoria moji klienti si môžete prečítať tu: https://ernestdroncovsky.sk/referencie

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Prihláste sa k odberu článkov

Raz do mesiaca tipy a rady e-mailom zdarma

spracovaním osobných údajov