O mne

Poznáte to. Vyštudovať vysokú školu a nájsť si dobrú prácu. Takto to začalo aj u mňa. 5 rokov štúdia na Ekonomickej univerzite v Bratislave odbor bankovníctvo. Potom moja prvá práca v ISTROBANKE (dnes už ČSOB), ktorá trvala 3 roky. Nebol som spokojný s mojim ohodnotením a aj keď sa som pracoval najlepšie ako som vedel, zvýšenie platu nepríchadzalo. Tak som dal výpoveď a hľadal si perspektívnejšie zamestnanie v odbore. Našiel som ho v DEXIA BANKE (dnes už Prima banka Slovensko), kde som pracoval 2 a pol roka. Práca s klientmi na pobočke ma bavila, no opätovne som narazil na nespokojnosť s mojim ohodnotením. Tak som podal výpoveď a vrhol sa do hľadania novej práce. Povedal som si, že chcem prácu, kde môj príjem bude závisieť od mojej výkonosti a nebude zhora ohraničený. Bolo to v roku 2012 a tu zrazu prišla ponuka na prácu, dnes by som to nazval už poslaním, realitného makléra. Dodnes tento deň považujem za jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote.

Začiatky neboli jednoduché. Prejsť zo zamestnania, kde vám pípne výplata pravidelne každý mesiac na živnosť, kde keď nepredáte máte nulu, lepšie povedané mínus, nie je jednoduché, no zvládol som to. Chcel som predsa prácu, kde nie som finančne limitovaný vrchnou hranicou. Časom a postupným získavaním skúseností sa to zlepšovalo a dnes patrím medzi najlepších maklérov v realitnej kancelárii TUreality, ktorá má na Slovensku 26 pobočiek a viac ako 50 maklérov. Predaje prichádzali, príjem rástol, finančne to už bolo super. No stále som nebol úplne spokojný. Keď som začal robiť realitného makléra, tak takto som si to predstavoval. No stále to nebolo ono, niečo tomu chýbalo.

A tu prišiel druhý zlom v mojej kariére. V roku 2018 som sa zúčastnil motivačného semináru POWER DAYS, ktorý ma veľmi inšpiroval a doslova mi otvoril oči. Doteraz som túto prácu robil hlavne pre peniaze. Samozrejme na druhom mieste bola spokojnosť klientov. No prvotnou motiváciou boli peniaze. A zrazu prišiel ten obrovský AHA MOMENT. Uvedomil som si, že mojou prácou - poslaním, je pomáhať klientom. Veď predsa predávajú to najcennejšie, čo v živote nadobudli. A niekedy predaju svojej nehnuteľnosti venujú menej času ako bežnému nákupu potravín. Mnoho krát na základe amatérskych rád prídu o tisíce EUR. Pred predajom nehnuteľnosti sa neporadia s profesionálom. Kupujúci zase kupujú svoj nový domov. A s mojimi 8 ročnými skúsenosťami, kedy som predal viac ako 300 nehnuteľností, realizoval som niekoľko tisíc obhliadok, riešil som obrovské množstvo problémov, pravidelne vyjednávam o cene, viem klientom nájsť to správne riešenie. Prioritou je pre mňa pomoc klientom a to, aby predávajúci predal svoju nehnuteľnosť čo najrýchlejšie, za čo najlepších podmienok a bez akýchkoľvek problémov a kupujúci bol maximálne spokojný so svojim novým domovom. Keď som na prvé miesto postavil spokojnosť svojich klientov, začal som vo svojej práci pociťovať obrovské štastie. Milujem svoju prácu a ten pocit, keď mi klient povie ďakujem! Týmto sa chcem aj ja poďakovať všetkým mojim klientom! Nesmierni si vážim vašu dôveru!

K tomu aby som svojim klientom poskytol maximálny servis využívam VIDEOOBHLIADKY, 3D VIRTUÁLNE PREHLIADKY, HOME STAGING, SAMOSTATNÉ WEBOVÉ STRÁNKY NEHNUTEĽNOSTI A PREZENTÁCIU NEHNUTEĽNOSTÍ NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH.

Vo svojom voľnom čase sa venujem horskej cyklistike, turistike a plávaniu, v zime snowboardingu. Po práci si s priateľmi rád zájdem na dobré víno alebo do wellnessu.

Predajte vašu nehnuteľnosť čo najrýchlejšie, za čo najlepších podmienok a bez akýchkoľvek problémov.

Som tu pre vás!

Ing. Ernest Drončovský

droncovsky@ernestdroncovsky.sk

0903 310 506

www.ernestdroncovsky.sk

 

Ing. Ernest Drončovský

Prihláste sa k odberu článkov

Raz do mesiaca tipy a rady e-mailom zadarmo

spracovaním osobných údajov