Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PREDAJ - MODERNÝ 6-IZBOVÝ DOM, PODLAHOVÁ PLOCHA 200m2, ŽILINA - POVAŽSKÝ CHLMEC

POZEMOK O VÝMERE 640m2 (šírka 12m x dĺžka 53m),

5 MINÚT OD CENTRA,

MATERSKÁ ŠKOLA, MHD,

ŽILINA - POVAŽSKÝ CHLMEC

Popis nehnuteľnosti

Moderný 6-izbový rodinný dom o podlahovej ploche 200m2. Výborná lokalita - iba 5 minút od centra Žiliny - mestská časť Považský Chlmec.

Dom sa nachádza na rovinatom pozemku o celkovej výmere 640m2. Šírka pozemku približne 12m a dĺžka 53m. Zastavaná plocha: 120m2. Podlahová plocha: 200m2.

Aktuálne je dom v stave pripravenom na rekonštrukciu. Vizualizácia ukazuje ako môže vyzerať váš nový domov. Je navrhnutá po konzultácii so statikom a odborníkmi v stavebníctve. Predajná cena domu zahŕňa jeho aktuálnu cenu + rekonštrukciu v rámci vizualizácie. K dispozícii mám pripravený rozpočet jednotlivých rekonštrukčných prác, ktorý si spolu vieme prejsť pri osobnej obhliadke.

Dispozícia domu: Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza veľká obývacia izba spojená s kuchyňou o výmere 46m2, s možnosťou východu na terasu. Hosťovská izba, pracovňa, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC a vstupná chodba. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza otvorený priestor, kde je možné si urobiť oddychovú miestnosť, dve detské izby, rodičovská spálňa so šatníkom a kúpeľňa spojená s WC. Dom je čiastočne podpivničený. Pivničné priestory sú plánované na technické zázemie a práčovňu.

Inžinierske siete: Elektrika, plyn, verejný vodovod a studňa s úžitkovou vodou. Odpad je riešený žumpou. Kanalizácia je podľa územného plánu v tejto časti obce naplánovaná na rok 2025. Aktuálne je dom napojený na verejný vodovod, elektriku a kúrenie je ústredné zabezpečené plynovým kotlom.

Výhody: moderný dom s podlahovou plochou 200m2, rovinatý pozemok o výmere 640m2, centrum mesta vzdialené iba 5 minút autom, MHD.

Rád vám dom ukážem na osobnej prehliadke. Zavolajte mi na číslo 0903 310 506 a dohodnite si termín obhliadky. Teším sa na vás.

Videoprehliadka

3D scan

Kontakty:

navrh_bez_nazvu

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

tel.: +421 903 310 506

droncovsky@salea.sk

 

www.ernestdroncovsky.sk

 

Pôdorysy:

35

36

Cena za dom

299.990,- Eur

Ernest Drončovský

Môj príbeh ako som sa dostal k povolaniu realitného makléra začal šťastnou náhodou. Nebola to moja vysnívaná práca a ani vo sne by ma nenapadlo, že niekedy budem realitným maklérom. A teraz je to už 11 rokov, čo úspešne pomáham klientom pri zmene bývania. Čo o mne hovoria moji klienti si môžete prečítať tu: https://ernestdroncovsky.sk/referencie


Ernest Drončovský

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF