Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


ZREKONŠTRUOVANÁ GARSÓNKA S BALKÓNOM, 20m2, ŽILINA - HLINY VI.

* Balkón

* Murované jadro, plastové okná, kúpeľňa so prchovým kútom spojená s WC

* Nová elektroinštalácia v jadre

* Nový výťah, zateplený bytový dom, nové stupačky

* Bezbariérový vstup až do bytu

Popis nehnuteľnosti

Potraviny, zástavky MHD, reštaurácie, kaviarne, stojisko zdieľaných bicyklov BikeKIA, škola, škôlka, detské ihrisko, pieskovisko. Proste všetko, čo dnes potrebujete mať na blízku. Všade ste do pár minút peši. Moje meno je Ernest Drončovský, som realitný maklér a toto je byt na ulici Bajzova na sídlisku Hliny VI. v Žiline.

Bytový dom je zateplený a má nový výťah. Vchod je zrekonštruovaný, udržiavaný a čistý. Výhodou je bezbariérový vstup od vchodu až do bytu.

Byt má celkovú výmeru 20m2. Veľkou výhodou je balkón, orientovaný na západnú stranu. Byt sa nachádza na 3./8. poschodí. Má murované jadro, kúpeľňu so sprchovým kútom spojenú s WC, vymenené stupačky, plávajúce podlahy a pri vstupe do bytu je dlažba, plastové okná so žalúziami, kuchynskú linku s plynovou varnou doskou. Výhody sú nízke mesačné náklady (80 Eur pre jednu osobu a zahŕňajú aj náklady na vodu a údržbu bytového domu, elektriku a plyn), plná zariadenosť bytu, výborná lokalita, kompletná občianska vybavenosť. Byt má vstupné bezpečnostné dvere. K bytu patrí pivnica, ktorá je taktiež vybavená bezpečnostnými dverami. Takže aj keď máte drahší bicykel alebo lyže, s ich uskladnením nebudete mať problém.

Technické údaje:

Jedna výhoda za druhou, však?
Hodil by se vám ako štartovací byt? Alebo na investíciu? Príďte sa pozrieť. Stačí napísať alebo zavolať

INFO: 0903/ 310 506, droncovsky@salea.sk, ernestdroncovsky.sk

Videoprehliadka

Pôdorys:

podorys_garsonka_

Cena za byt

 Dohodou

Kontakty:

ernest_print-5-2

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

tel.: +421 903 310 506

droncovsky@salea.sk

 

www.ernestdroncovsky.sk

Ernest Drončovský

Môj príbeh ako som sa dostal k povolaniu realitného makléra začal šťastnou náhodou. Nebola to moja vysnívaná práca a ani vo sne by ma nenapadlo, že niekedy budem realitným maklérom. A teraz je to už 11 rokov, čo úspešne pomáham klientom pri zmene bývania. Čo o mne hovoria moji klienti si môžete prečítať tu: https://ernestdroncovsky.sk/referencie


Ernest Drončovský

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF