Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÉ - 5-IZBOVÝ TEHLOVÝ DOM, POZEMOK 1305m2, TEPLIČKA NAD VÁHOM

* Iba 10 minút autom od mesta Žilina

* Skolaudovaný bol v roku 1994

* Tichá časť obce a veľký pozemok

Popis nehnuteľnosti

Sme v Tepličke nad Váhom. Iba 10 minút autom od krajského mesta Žilina. V tichej ulici mimo hlavnej cesty.

Moje meno je Ernest Drončovský, som realitný maklér a toto je dom, kde prídete rovno na hotové.

Stačí dom kúpiť a nasťahovať sa, pretože všetko už je hotové. A že sme na dobrom mieste? To ste asi už vedeli. Príďte sa pozrieť osobne.

Dom:

Vymyslené, naprojektované a postavené pre rodinu. Od kolaudácie v roku 1994 tiež dokázané, že je dom dobre navrhnutý, postavený a obstál v užívaní štvorčlennej rodiny. K tomu prešli vnútorné priestory a časť vonkajších priestorov v rokoch 2018 až 2022 rozsiahlou rekonštrukciou. Izby majú výbornú orientáciu svetových strán - v celom dome je dostatok denného svetla.

Na prízemí je priestranná kuchyňa so špajzou a jedálňou, z ktorej si môžete vyjsť na priestrannú terasu. Obývacia izba je šikovne umiestnená pri kuchyni a zároveň je stavebne oddelená, čo vám v prípade potreby zabezpečí dostatok súkromia. Vedľa obývacej izby sa nachádza pracovňa so šatníkom. Na prízemí je ďalej okrem vstupnej chodby aj novo-zrekonštruovaná kúpeľňa so sprchovým kútom spojená s WC.

Na poschodí je potom rodičovská spálňa s balkónom, dve samostatné detské izby a kúpeľňa s vaňou spojená s WC. Ešte sa tu nachádza praktický balkón z chodby, vhodný aj na sušenie prádla. V strope je výstup na pochôdznu povalu, kde je ďalší úložný priestor.

Suterén:

Dom je celý podpivničený. Pivnicu tvorí garáž o výmere 26m2, práčovňa, technická miestnosť a ďalšie tri miestnosti.

Záhrada:

Upravená a veľká. Ponúka dostatok miesta na všetko pre rodinu. Miesto na parkovanie áut, miest pre altánok na posedenie a grilovanie, miesto pre detský kútik trávnik pre odpočinok a hry.

Obec:

Teplička nad Váhom je obec vzdialená iba tri kilometre východne od krajského mesta Žilina. Má 3750 obyvateľov. V katastri obce sa nachádza automobilová továreň KIA Slovakia. Autobusové spojenie so Žilinou je zabezpečené prostredníctvom SAD Žilina, pričom pre zamestnancov automobilky premáva samostatná linka.

Občianska vybavenosť:

Potraviny 2 minúty pešo. Zastávka autobusu 5 minút pešo. Základná škola s materskou školou 10 minút pešo.

Technicky:

Videoprehliadka

3D scan

Kontakty:

navrh_bez_nazvu

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

tel.: +421 903 310 506

droncovsky@salea.sk

 

www.ernestdroncovsky.sk

 

Pôdorys


 41
 

Cena za rodinný dom

349.990,- Eur

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF