Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


REZERVOVANÉ - 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM, DVE BYTOVÉ JEDNOTKY, STREČNO

* Iba 8km od mesta Žilina

* Dom má dve bytové jednotky a je možné ho využiť ako dvoj-generačný

* Rekonštrukciou podkrovia v roku 2008 vznikla druhá bytová jednotka

* Nový kondezačný plynový kotol

* 1,5 km od firmy Donghee Slovakia s.r.o.

Popis nehnuteľnosti

Sme v Strečne. Iba 8km od krajského mesta Žilina. V tichej ulici mimo hlavnej cesty.

Moje meno je Ernest Drončovský, som realitný maklér a tento dom je ihneď obývateľný s veľmi dobrou dispozíciou.

Dom:

Vymyslené, naprojektované a postavené pre rodinu. V roku 2008 bolo rekonštruované podkrovie, kde vznikla nová samostná bytová jednotka a odvtedy je dom využívaný na dvojgeneračné bývanie. Od kolaudácie v roku 1970 tiež dokázané, že je dom dobre navrhnutý, postavený a obstál v užívaní rodiny.

Na prízemí je priestranná kuchyňa so špajzou a jedálňou. Dve izby. Kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom. Samostatné WC. Do každej miestnosti prízemia ako aj do pivnice a do podkrovia domu je samostatný vstup z priestrannej chody. Prízemie je v pôvodnom, avšak veľmi zachovalom stave. Rekonštrukciou prešla kúpeľňa. Elektrika je tu v medi.

Podkrovie nebolo obytné. V roku 2008 sa kompletne rekonštruovalo a vznikla tú 2-izbová bytová jednotka s kuchyňou, dvoma samostatnými izbami a kúpeľňou spojenou s WC. V rámci rekonštrukcie bola v podkroví urobená nová elektorinštalácia, rozvody vody a odpadu a čo je veľmi dôležité tak aj nový krov a strešná krytina. Z kuchyne je východ na terasu. Pod touto terasou sa na prízemí nachádza piata izba, prístupná cez vstupnú chodbu - môže slúžiť ako obytná miestnosť alebo aj ako pracovňa.

Suterén:

Dom je čiastočne podpivničený. Pivnica má celkovú výmeru 40m2 a nájdte tu miestnosť na uskladnenie zeleniny a ovocia, technickú miestnosť a ďalšie tri miestnosti.

Záhrada:

Pred domom je prístrešok pre jedno auto a možnosť zaparkovať ďalšie dve autá. Za domom sa nachádza garáž a hospodárske budovy.

Obec:

Obec Strečno sa nachádza na rozhraní Turčianskej a Žilinskej kotliny v mieste prechodu rieky Váh cez pohorie Malá Fatra. Krásna príroda spolu s dvoma susediacimi hradmi tvoria výnimočný obraz v rámci Slovenska. Obec leží vo výške 360 m nad morom. Je známa predovšetkým vďaka hradu, ktorý je národnou kultúrnou pamiatkou. Prvá písomná zmienka o ňom je z roku 1316, no hrad existoval už od 13. storočia. Obec Strečno a hrad sú veľmi atraktívnymi miestami pre turistov z celého Slovenska a zahraničia. Strečno je výborným východiskom či už na pešiu turistiku alebo cykloturistiku s priamym napojením na cyklotrasu, ktorá vedie popri Vodnom diele Žilina až priamo do mesta.

Výhodou je umiestnenie domu len 1,5 km od spoločnosti Donghee Slovakia, s.r.o.

Občianska vybavenosť:

Potraviny. Základná škola. Materská škola. Pošta. Obecný úrad.

Technicky:

Videoprehliadka

3D scan

Kontakty:

navrh_bez_nazvu

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

tel.: +421 903 310 506

droncovsky@salea.sk

 

www.ernestdroncovsky.sk

 

Pôdorys


 18
 

Cena za rodinný dom

Dohodou

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF