Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PREDAJ - 6-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S KRBOM, POZEMOK 764m2, ROSINA

* Jedna z najvýhľadávanejších lokalít v tesnej blízkosti mesta Žilina

* Rovinatý pozemok o výmere 764m2

* Celková úžitková plocha 234m2

* Krb

* Upravená záhrada s dostatkom súkromia

* Kúpeľňa na prízemí aj poschodí

 

 

Popis nehnuteľnosti

Sme v Rosine. Jednej z najvyhľadávanejších a najlepších lokalít pre život s rodinou v blízkosti mesta Žilina. Iba 10 minút autom od centra mesta.

Moje meno je Ernest Drončovský, som realitný maklér a dom s tak super polohou ako tento, hneď na začiatku Rosiny, sa v ponuke nevyskytuje často. Preto neváhajte a príďte si pozrieť osobne možno práve váš nový domov.

Dom:

S nadstavbou podkrovia z roku 1999 a rozsiahlou rekonštrukciou v roku 2008 ponúka dom dostatok pohodlia so zachovaním príjemnej atmosféry. Klimatizované detské izby, dve kúpeľne, dve terasy pre relaxáciu a galéria na poschodí vytvárajú priestor pre každého člena rodiny.

Na rovinatom pozemku o výmere 764m2 sa rozprestiera váš nový domov, ktorý vám poskytuje maximálne pohodlie a funkčnosť. Prirodzené svetlo sa cez veľké okná dostane do každej izby.

Dlhé zimné večery vám spríjemnia posedenia pri krbe, letné večery môžete stráviť s rodinou a priateľmi na záhrade s dostatkom súkromia.

Tento dom nie je len stavbou, je to miesto, kde s rodinou prežijete kopec nových zážitkov. A vytvoríte si tak skvelé spomienky. Ak hľadáte dom, kde každý deň pocítite teplo domova, našli ste ho práve tu, v Rosine, len na skok od mesta Žilina.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete a doplnený o studňu pre ekonomické zalievanie záhrady, vďaka čomu tu je život nielen pohodlný, ale aj šetrný k prírode. Plynový kotol zabezpečuje ústredné vykurovanie a krb pridáva na atmosfére v chladných večeroch.

Predáva sa zariadený, okrem nábytku v obývacej izbe a osobných vecí. Stačí sa len nasťahovať a hneď bývať.

Na prízemí je všetko, čo potrebujete mať v rodinnom dome. Vstupná chodba so vstavanou skriňou. Ďalej jedáleň s veľkými oknami a výhľadom do záhrady, kde si vychutnáte každé jedlo. Kuchyňa. Kúpeľňa so sprchovým kútom spojená s WC. Spálňa/hosťovský izba s veľkou vstavanou skriňou. Obývacia izba. Pri vchode do domu je krytá terasa. A potom je tu izba s krbom, pri ktorom strávite určite veľa príjemných chvíľ.

Na poschodí je otvorená galéria s knižnicou a priestorom pre oddych a relax, dve klimatizované detské izby, veľká spálňa so vstavanou skriňou a kúpeľňa s rohovou vaňou spojená s WC. Ešte sa tu nachádza terasa prístupná z galérie a spálne.

Povalový priestor
Na povalu sa dostanete skladacími schodmi z chodby na poschodí. Je celá pochôdzna, vysoká a slúži ako dodatočný odkladací priestor napríklad na sezónne veci.

Suterén:
Dom je čiastočne podpivničený. Pivnicu tvoria 3 miestnosti s dostatkom úložného priestoru.

Záhrada:
Veľká a udržiavaná. V zadnej časti vám poskytuje súkromie na posedenie s rodinou a priateľmi. Alebo si tu môžete posedieť sami a vychutnať si ticho a kľud. Máte tu záhradný domček, volieru pre psíka, vonkajší krb a studňu. Predná časť slúži na parkovanie.

Občianska vybavenosť obce:
V pešej dostupnosti do 10 minút je Základná škola s materskou školou, potraviny, detské ihrisko a futbalové ihrisko. Zastávku autobusu prímestskej dopravy máte od domu pešo iba 2 minúty. Autobus chodí tak často ako klasická MHD. Obec Rosina má aj zdravotné stredisko s praktickým lekárom pre dospelých aj deti a je vzdialené len 10 minút pešou chôdzou.

Príroda a voľnočasové aktivity:
Ak máte radi prechádzky a prírodu, pohodovou chôdzou ste za 20 minút v Lesoparku Chrasť. Vodné dielo Žilina vám zase ponúka možnosti na kolieskové korčule alebo bicykel. Rosina je aj ideálnym miestom ako štart na výlety na horskom bicykli - Polom, cyklotrasa cez Turie až do Kuneradu. Pre náročnejších sú tu dva hadie traily nad Višňovým - Anakonda a Vretenica. Vyznávači turistiky zase majú nablízku dve veľmi známe trasy - na Minčol alebo Čipčie.

Technicky:

Rád vám dom ukážem na osobnej prehliadke. Zavolajte mi a dohodnite si termín obhliadky. Teším sa na vás. INFO: 0903/ 310 506, droncovsky@salea.sk, ernestdroncovsky.sk

Videoprehliadka

3D scan

Vizualizácia rekonštrukcie

pohlad10

 

 pohlad11 

pohlad12

 

pohlad13

 

pohlad14

 

pohlad15

 

pohlad16

 

pohlad17

 

pohlad18

 

pohlad7

 

pohlad8

 

pohlad9

Pôdorysy

podorys_prizemie

podorys_poschodie

Cena za rodinný dom

339.000 Eur

Kontakty:

dsc09963

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

tel.: +421 903 310 506

droncovsky@salea.sk

 

www.ernestdroncovsky.sk

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF