Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PREDAJ - RODINNÉ SÍDLO, 9 IZIEB, 3 KÚPEĽNE, POZEMOK O VÝMERE 1986m2, MADUNICE

* Generálna rekonštrukcia s kolaudáciou v roku 2004

* 3 systémy vykurovania a ohrevu teplej vody

* Tichá časť obce a veľký pozemok

Popis nehnuteľnosti

Sme v obci Madunice, ktorá sa nachádza v Trnavskom kraji, v okrese Hlohovec. Vzdialená je iba 15 minút autom od Piešťan. Do Trnavy to máte 20 minút, do Trenčína 40 minút a do Bratislavy 50 minút.

Moje meno je Ernest Drončovský, som realitný maklér a toto je dom, kde sa môžete stretávať s rodinou. Dom má veľký pozemok plný ovocných stromov a kríkov a dostatok obytných miestností.

Stačí dom kúpiť a môžete ho ihneď využívať, pretože všetko už je hotové. A že sme na dobrom mieste? To ste asi už vedeli. Príďte sa pozrieť osobne.

Dom:

Vymyslené, naprojektované a postavené pre rodinné stretnutia. Od kolaudácie v roku 2004 tiež dokázané, že je dom dobre navrhnutý, postavený a obstál pri jeho používaní. Veľká záhrada s automatickým zavlažovaním plná ovocných stromov a kríkov vám zabezpečí čerstvé ovocie a zeleninu pre celú vašu rodinu.

Na prízemí je priestranná kuchyňa, ktorej dominantou je keramická kachľová pec. Pec môže slúžiť tak na varenie ako aj na vykurovanie. Obývacia izba je šikovne umiestnená pri kuchyni a zároveň je stavebne oddelená, čo vám v prípade potreby zabezpečí dostatok súkromia. V zime si rodinnú atmosféru môžete spríjemniť posedením pri krbe. Vedľa obývacej izby sa nachádza jedáleň so starožitným nábytkom a stolom pre 10 ľudí. Na prízemí sú ďalej okrem vstupnej chodby aj dve kúpeľne, jedna s vaňou spojená s WC, druhá so sprchovým kútom, samostatné WC a ďalšie dve izby. Súčasťou prízemia je garáž s elektrickou bránou o výmere 41 m2, cez ktorú je taktiež možný vstup do domu.  

Na poschodí je potom päť izieb a tretia kúpeľňa so sprchovým kútom spojená s WC.

Suterén:

Dom je čiastočne podpivničený. Pivnica má výmeru 29m2 a je tu zásobáreň dreva a technické zázemie – plynový kondenzačný kotol a kotol na pevné palivo.

Bonus:

Presklený a klimatizovaný ateliér s výhľadom do záhrady.

Záhrada:

Na záhradu sa vychádza cez presklenú zimnú záhradu. Je upravená a veľká. Plná ovocných stromov a kríkov. S priestorom na pestovanie zeleniny. Závlaha je zabezpečená automatizovaným závlahovým systému, kde voda je čerpaná zo studne. Systém stačí raz nastaviť podľa svojich požiadaviek a nemusíte sa viac starať o polievanie. Záhrada taktiež ponúka dostatok miesta na všetko pre rodinu. Na letné posedenie slúži drevený altánok. Na konci pozemku sa nachádza záhradný domček na uskladnenie náradia.

Bezpečnosť a sebestačnosť:

Rodinný dom je zabezpečený bezpečnostným a kamerovým systémom. Okná sú zvonku zabezpečené drevenými okenicami. Dom má 3 systémy vykurovania a ohrevu teplej vody: 1, plynový kondenzačný kotol, 2, elektrický bojler a 3, kotol na pevné palivo.

Obec:

Obec Madunice má vlastný zdroj vody. Vodovod je ukončený v celej obci od roku 1965, rozvod plynu je v celej obci ukončený od roku 1995. V obci je od roku 2001 ukončená čistička odpadových vôd a kanalizácia funguje v celej v obci. Katastrom obce prechádza celoslovenský biokoridor rieka Váh, ktorý sa dá spolu s miestnymi štrkoviskami zaradiť k hodnotným prírodným celkom. V obci sú veľmi dobré podmienky pre rybolov a poľovníctvo. Tieto aktivity možno vykonávať v oblasti okolo rieky Váh a na miestnych štrkoviskách. Obec leží v nadmorskej výške 148 metrov nad morom a k roku 2016 mala 2179 obyvateľov.

Voľnočasové aktivity:

Myšlienka vybudovať Rozhľadňu nad cyklotrasou rezonovala v povedomí vedenia obce už dlhšie. Ten správny čas nastal, keď sa budovanie cyklotrasy stáva realitou. Obec sa posunula bližšie k cieľu splniť si svoj sen vybudovať rozhľadňu v priestore novovznikajúcej cyklotrasy, ktorá bude obec spájať so susednými Koplotovcami cyklomostom cez rieku Váh. Po konzultáciách s projektantom a vykonaní geologického prieskumu bola vypracovaná projektová dokumentácia. V mesiaci október 2021 sa začalo s prípravnými prácami, a to osadením cyklostojanov, ktoré už teraz zatraktívnili priestor pre voľnočasové aktivity občanov a cyklistov. Priestor na kopci za mostom sa tak stáva obľúbeným ešte pred postavením rozhľadne, jej stavebné povolenie je na spadnutie. Čaká nás samotná výstavba a tvorba obsahových a grafických návrhov informačných tabúľ a ich osadenie v teréne.

Technicky:

Videoprehliadka

3D scan

Kontakty:

navrh_bez_nazvu

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

tel.: +421 903 310 506

droncovsky@salea.sk

 

www.ernestdroncovsky.sk

 

Pôdorys


 podorys_madunice
 

Cena za rodinný dom

494.990,- Eur

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF