Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÉ - BUNGALOW 4+KK S KRYTOU TERASOU, SVEDERNÍK - LIPOVÁ ALEJ

* Tehlový bungalow 4+kk

* Nízke mesačné náklady - iba 100 Eur

* Krytá a zasklená terasa o výmere 20m2

* Parkovanie vo dvore pre 3 autá

* Upravená záhrada

* Dostatok úložného priestoru

 

 

Popis nehnuteľnosti

Sme v obci Svederník, v novej časti Lipová Alej. Iba 12 minút autom od centra mesta Žilina.

Moje meno je Ernest Drončovský, som realitný maklér a tento dom má hneď niekoľko výhod. Je to novostavba. Nízkoenergetická. Dokončená, zariadená a pripravená na nasťahovanie. Ideálna dispozícia. Krytá a zasklená terasa. Súčasťou terasy je aj úložný priestor na bicykle, lyže, prípadne iné športové potreby. Parkovanie vo dvore pre 3 autá. Preto neváhajte a príďte si pozrieť osobne možno práve váš nový domov.

Dom:

Poctivá tehlová stavba typu bungalow s dispozíciou 4+kk. Dobre zateplená. Komfort zabezpečuje elektrické podlahové vykurovanie s termostatom v každej miestnosti. Kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi. Kuchyňa spojená s obývacou izbou. Z obývačky si môžete pohodlne vyjsť na krytú a zaskelnú terasu. Cez leto si viete terasu úplne otvoriť. Atmosféru na terase aj v obývacej izbe vám spríjemní biokrb. Kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a umývadlom spojená s WC. Druhé samostatné WC je pri vstupe do domu. Dve samostatné detské izby. V jednej detskej izbe je vstavaná skriňa. Spálňa so vstavanou skriňou.

Dostatok úložného priestoru vám zabezpečia tak vstavané skrine (vstupná chodba, spálňa, detská izba) ako aj samostatný šatník, úložný priestor pri terase a pochôdzne podkrovie o výmere 22m2.

Záhrada:

Záhrada je upravená s novým trávnikom a vyvýšenými záhonmi. Na polievanie vám bude slúžiť 350 litrová nádrž na zachytávanie dažďovej vody. Pri dome sa nachádza aj záhradný domček na náradie. Pozemok je celý oplotený.

Parkovanie:

Vo dvore - pre 3 autá.

Občianska vybavenosť obce:

Obec Svederník leží 10 km severozápadne od Žiliny. Rozprestiera sa na úpätí Nízkych Javorníkov, v úseku údolia rieky Váh. Priame dopravné napojenie na centrum žilinskej aglomerácie je zabezpečené štátnou cestou II/507. V obci máte Materskú školu, potraviny, detské ihrisko.

Technicky:

Rád vám dom ukážem na osobnej prehliadke. Zavolajte mi a dohodnite si termín obhliadky. Teším sa na vás. INFO: 0903/ 310 506, droncovsky@salea.sk, ernestdroncovsky.sk

Videoprehliadka

Energetický certifikát

energeticky_certifikat

Pôdorys

podorys_svedernik_2

Cena za rodinný dom

Dohodou

Kontakty:

dsc09963

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

tel.: +421 903 310 506

droncovsky@salea.sk

 

www.ernestdroncovsky.sk

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF