Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÉ - NOVOSTAVBA TYPU BUNGALOV 4+KK, POZEMOK 550m2, KYSUCKÝ LIESKOVEC

* Nízkoenergetický rodinný dom

* Skolaudovaný v roku 2020

* Poctivá stavba z Ytongu. Dobre zateplená.

* Pripravený na okamžité nasťahovanie

Popis nehnuteľnosti

Moje meno je Ernest Drončovský, som realitný maklér a tento dom má hneď niekoľko výhod. Je to novostavba. Nízkoenergetická. Dokončená, zariadená a pripravená na nasťahovanie. Ideálna dispozícia. Krytá terasa. Domček na náradie a garáž. Pozemok o výmere 550m2.

Naviac ste na pol ceste medzi Žilinou (18km – 19 minút) a Čadcou (17km – 16minút). A obec Kysucký Lieskovec vám ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Lepšie je raz vidieť ako sto krát čítať. Príďte sa pozrieť osobne, rád vás domom prevediem. 

Dom:

Poctivá stavba z Ytongu. Dobre zateplená. Komfort zabezpečuje podlahové vykurovanie. Kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi. Kuchyňa spojená s obývacou izbou. Z obývačky si môžete pohodlne vyjsť na krytú terasu. A taktiež tu máte predprípravu na krb.  Kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a dvoma umývadlami spojená s WC. Možnosť vybudovať druhé WC v technickej miestnosti. Dve samostatné detské izby. Spálňa so vstavanou skriňou a východom na krytú terasu.

Záhrada:

Pozemok je oplotený. Záhrada je upravená, vysadená trávou.

Obec:

Obec Kysucký Lieskovec leží na západnom okraji Kysuckej vrchoviny pri ústí Lodňanky do Kysuce v nadmorskej výške 368 metrov. Je súčasťou dolných Kysúc, položená v severnej časti Slovenska. Situovaná je 15 km severne od Žiliny a 15 km južne od Čadce. Obec susedí s Lodnom na východe a Ochodnicou na západe. Obec Kysucký Lieskovec a Ochodnicu delí rieka Kysuca a dvojkoľajová železnica. Najdlhšiu susedskú chotárnu hranicu má obec s Kysuckým Novým Mestom, (vzdialenosť KNM od Kys. Lieskovca je 5 km) Lodnom a Povinou. Na mape je zaznačená na 18.811 západnej zemepisnej dĺžky a 49.337 severnej zemepisnej šírky. Obec Kysucký Lieskovec má do 800 domov, v ktorých žije 2394 obyvateľov. Ročný prírastok detí je cca 20 – 25.

Občianska vybavenosť:

V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť - potraviny, ZŠ, MŠ, zdravotné stredisko.

Mesačné náklady na chod domu:

Plyn: 60 Eur, elektrika: 40 Eur, voda: 10 Eur. Spolu iba 110 Eur za mesiac.

Technicky:

3D scan

Kontakty:

navrh_bez_nazvu

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

tel.: +421 903 310 506

droncovsky@salea.sk

 

www.ernestdroncovsky.sk

 

Pôdorys


20
 

Energetický štítok - B - nízkoenergetická budova

21

Cena za rodinný dom

DOHODOU

 

 

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF