PREDANÉ - DOM V SRDCI KYSUCKEJ PRÍRODY V KLOKOČOVE

RODINNÝ DOM PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII,

KRÁSNE PROSTREDIE,

POZEMOK 1013m2,

ČADCA - KLOKOČOV

Popis nehnuteľnosti

Rodinný dom v krásnom prostredí obce Klokočov, ktorá leží v Turzovskej vrchovine medzi pohorím Javorníky a Moravsko-sliezskymi Beskydami v povodí riečky Predmieranky.

Nachádza sa na mierne svahovitom pozemku o celkovej výmere 1013m2.

Dom prešiel celkovou rekonštrukciou tak z vonkajšej ako aj vnútornej strany: zateplenie, fasáda, plastové okná, nové ústredné kúrenie zabezpečené elektrickým kotlom, nové rozvody vody a odpadu, elektrické rozvody v medi v podkroví, kuchyni a kúpeľni, nová kuchynská linka so spotrebičmi, keramická dlažba v chodbe, kuchyni a kúpeľni, v izbách plávajúca podlaha.

Dispozícia: prízemie tvorí vstupná chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom spojená s WC, špajza, kuchyňa a obývacia miestnosť. 1.poschodie tvorí jedna veľká otvorená miestnosť s dvoma francúzskymi oknami. Tie krásne presvetľujú túto miestnosť a ponúkajú novému majiteľovi možnosť rozdeliť tento veľký priestor na dve samostatné izby na dve samostatné izby. Dom je čiastočne podpivničený a má ešte podkrovie. Záhrada je udržiavaná s ovocnými stromami a nachádza sa tu altánok, kde si môžete užívať letnú pohodu.

IS: elektrika, voda zo studne. Vykurovanie je zabezpečené elektrickým kotlom v kombinácii s pecou v kuchyni, ktorá dotvára veľmi príjemnú atmosféru. Na ohrev teplej vody slúži bojler v kúpeľni.

Blízkosť prírody, široké možnosti turistiky a cykloturistiky ponúkajú novému majiteľovi ideálnu príležitosť oddychu od každodenných starostí. Na svoje si prídu aj hubári, pretože táto oblasť je hubárskym rájom.

VEĽKOU VÝHODOU SÚ NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY - 60 EUR MESAČNE!

IBA 15 MINÚT AUTOM OD LYŽIARSKEHO STREDISKA BÍLA A 30 MINÚT AUTOM OD WELLNESS HOTELA HORAL!

Videoprehliadka

Fotogaléria

Kontakty:

ernest_print-5-2

Ing. Ernest Drončovský

tel.: +421 903 310 506

droncovsky@salea.sk

 

www.ernestdroncovsky.sk

 

 

Kontaktný formulár