background

Potreby klienta sú na prvom mieste

Predané

Všetky nehnuteľnosti

Referencie

 • “Dobrý deň pán Drončovský, touto cestou by sme Vám chceli poďakovať za sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti a zároveň za predaj nášho bytu. Všetko prebehlo bez problémov v priebehu necelých 3 mesiacov a to v čase koronakrízy, keď sme ani nedúfali, že sa to podarí. Nemali ste problém s komunikáciou a obhliadkami ani cez víkendy, čo je obrovské plus pre pracujúcich ľudí. Nepoznáte odpoveď "nedá sa" a vždy hľadáte ideálne riešenia pre klienta. Keby sme ešte niekedy chceli využiť služby makléra, s určitosťou vieme, že sa obrátime opäť na Vás. Ďakujeme!”
  Manželia Jameční
 • “Radi by sme poďakovali a zároveň odporučili p. Drončovského, ktorý nám predal byt v Žilina. Boli sme nadšený tým, čo bolo na videu bolo aj v realite. Jeho jednanie bolo profesionálne, pri prehliadke nás previedol po byte a vedel o ňom všetko, obhliadku sme si vedeli prispôsobiť podľa nášho programu, keď sme potrebovali vedieť rozmer pohotovo nám zmeral priestor meračom, čo nás príjemne prekvapilo. Vybavil za nás všetky nutnosti ako boli dokumenty a iné, všetko korektne a rýchlo. Jediná naša starosť bola prečítať si a podpísať dokumenty. Za nás presne takto má vyzerať profesionál. Vybavil čo bolo potrebné a my sme si len užívali pocit, že pôjdeme do svojho nového bytu. Ďakujeme.”
  Peter a Kristína Porubcovci
 • “S manželkou jsme se rozhodli přestěhovat do většího bytu a na základě doporučení jsme využili služeb pana Drončovského. Neskutečně pozitivně nás překvapilo, že pán Drončovský dokázal prodat náš byt za 4 dny (z toho 2 byly víkendové) a neopomněl při tom v podstatě na nic - od poradenství vedeného v přítelském duchu až po pečlivou přípravu dokumentace a veškerých nutných podkladů. Cítili jsme se jako klienti silného partnera, o které je postaráno od začátku až do konce s náležitou péčí a vážností. Mnohokrát děkujeme a v budoucnu se velmi rádi opět obrátíme ve služby tohoto kvalitního realitního poradce.”
  Jan Beneš
 • “Vážený pán Drončovský, chcem Vám i realitnej kancelárií, v mene celej našej rodiny poďakovať za úspešné zvládnutie predaja našej nehnuteľnosti. Osobitne oceňujeme Váš profesionálny ako aj odborný prístup, dobré rady, ochotu a pružnosť, prejavený entuziazmus a v neposlednej rade " ľudské vnímanie" a prístup. Prajeme Vám do ďalšieho života veľa energie a úspechov tak v pracovnej ako aj v súkromnej oblasti, aby Vaše zanietenie zamerané na výkon a ľudský rozmer vnímania, Vás posunul vo Vašom živote smerom, akým si želáte... Veľa šťastia a ďakujeme”
  Brezinová Jana s rodinou
 • “Dobrý deň p. Drončovský. S Vašimi službami sme boli mimoriadne spokojný. A to ako pri kúpe, tak aj predaji nehnuteľnosti. Veľmi sa nám páčilo, že ste si vždy našiel čas, dokonca myslím jedna obhliadka bola v nedeľu. Všetko prebehlo hladko, prepisy energií, porada s hypo procesom, porada pri poistkách, obhliadky. Veľmi nás to odbremenilo. Ďakujeme.”
  Manželia Hraškovci
 • “So službami realitného makléra pána Drončovského som bol maximálne spokojný. Všetko bolo na úrovni bez akýchkoľvek problémov. Práca presná ba dokonca nad rámec. Nepresadzovanie svojich potrieb, podstatné boli požiadavky klienta.”
  Peter Kontšek
 • “Ďakujem pekne ešte raz za sprostredkovanie predaja chaty. Predovšetkým si vážim Vašu profesionalitu, rýchlosť, korektné vystupovanie a dodržiavanie časového harmonogramu v jednaní. Ešte raz veľmi pekne Ďakujem. S pozdravom.”
  MUDr. Štefan Dlugoš
 • “S Vaší prací při koupi dnes již mé nemovitosti jsem byl spokojený. Oceňuji především profesionální, ale zároveň i lidský přístup. Přeji Vám a firmě pro kterou pracujete mnoho dalších pracovních úspěchů.Vám osobně ještě pevné zdraví a spokojenost v životě. S pozdravem.”
  Ing. Milan Pětroš
 • “Pri predaji môjho domu v Snežnici č.p. 347, ma oslovilo viacero RK zo Žiliny a jednu z nich zastupoval p. Drončovský. Jeho prístup bol od začiatku komunikácie vysoko profesionálny. Najviac ma prekvapil (príjemne) jeho prístup, keď s kupujúcim už bola podpísaná predbežná zmluva, ale zistilo sa, že niektoré časti domu nie sú zapísané na katastrálnom úrade. Vtedy si p. Drončovský zobral všetko na starosť a potrebné veci dotiahol do zdárneho konca tak, že sa predaj domu uskutočnil. Touto cestou chcem p. Drončovskému ešte raz poďakovať. S úctou.”
  Štefan Tomáš
 • “Dobrý deň, chcela by som vyjadriť poďakovanie pánovi Drončovskému za korektný prístup, spoľahlivosť a tiež vysoko profesionálnu spoluprácu. Ešte raz veľká vďaka. Pekný deň a veľa pracovných úspechov želám.”
  Viera Šimková
Všetky referencie

Služby

1. Upútavka na pripravovanú nehnuteľnosť tzv. teasing

Aby som klientov - potenciálnych kupujúcich ešte pred spustením inzerátu na vašu nehnuteľnosť navnadil a mali o ňu vyšší záujem, počas prípravy inzerátu urobím upútavku tzv. teasing.

 

2. Samostatná webová stránka vašej nehnuteľnosti.

Samostatná webová stránka robí z vašej nehnuteľnosti jedinečnú ponuku. Na túto stránku je možné dať akékoľvek množstvo fotiek a textu, je možné tu dať priamo mapu s polohou, umiestniť sem video obhliadku a 3D virtuálnu obhliadku - potenciálny záujemca ma všetky potrebné informácie na jednom mieste.

Výhody pre vás ako majiteľa - rýchlosť predaja a udržanie ceny na čo najvyššej úrovni.

www.domborik.sk

www.bytbanova.sk

www.domnasefranici.sk

 

3. Profesionálna video obhliadka vašej nehnuteľnosti

Video v klientovi prebudí emóciu a utvrdí ho v tom, že táto nehnuteľnosť je jeho novým domovom.

S videom bude vaša nehnuteľnosť atraktívnejšia, čo vám pomôže predať ju pre vás za čo najvyššiu cenu.

 

        4. 3D Virtuálna prehliadka

Klient sa vie poprechádzať po nehnuteľnosti z pohodlia svojho domova.

Ušetríte čas sebe aj potencionálnym klientom.

 

5. Home staging

Klient sa po príchode na vašu nehnuteľnosť cíti príjemne a má pocit, že toto je jeho nový domov.

Výhody pre vás sú rýchlosť predaja a udržanie ceny na čo najvyššej úrovni.

9 e 

3ab

 

 

6, 2D A 3D pôdorysy

Aby si klienti vedeli predstaviť dispozíciu bytu, prípadne naplánovať ako si nehnuteľnosť zariadia a kam umiestnia nábytok, televízor, sedaciu súpravu a podobne.

Pôdorysy sú neoddeliteľnou súčasťou profesionálnej prezentácie a pomáhajú pri rýchlosti predaja.

1.np_1

 1.np_2 

7. Prezentácia vašej nehnuteľnosti na sociálnych sieťach - Facebook, Instagram, Youtube v spolupráci s mojim realitným partnerom - SaleA - Váš partner v realitách

Prezentácia vašej nehnuteľnosti na sociálnych sieťach vám zabezpečí väčší počet klientov a tým získate dve veľké výhody - predaj nehnuteľnosti bude rýchlejší a vaša nehnuteľnosť sa predá za lepších podmienok.

Keď chcete vašu nehnuteľnosť predať za čo najvyššiu cenu, rýchlo a s úsmevom, tak profesionálna prezentácia a individuálny prístup sú nevyhnutné. 

Kontaktujte ma a dohodnite si bezplatnú konzultáciu.

navrh_bez_nazvu

Ing. Ernest Drončovský

tel.: +421 903 310 506

droncovsky@salea.sk

 www.ernestdroncovsky.sk

 

TOP ponuka

Celá ponuka

Video obhliadky

 

 

3D scan

 

 

 

 

 

 

 

Najnovšie články

Ernest Drončovský

O mne

Vyštudovať vysokú školu a nájsť si dobrú prácu. Takto to začalo aj u mňa. 5 rokov štúdia na Ekonomickej univerzite v Bratislave odbor bankovníctvo. Potom moje prvé dve zamestania v odbore, ktorý som vyštudoval. 3 roky v Isrobanke (dnes už ČSOB) a 2 roky v Dexia banke Slovensko (dnes už Prima banka Slovensko). Pracoval som s plným nasadením, no ohodnotenie mojej práce a úsilia neprichádzalo, tak som sa rozhodol pre zmenu. Dal som výpoveď a vrhol sa do hľadania novej práce. Povedal som si, že chcem prácu, kde môj príjem bude závisieť od mojej výkonnosti, budem v nej mať priestor na realizáciu a v neposlednom rade budem môcť byť strojcom naplnenia potrieb svojich klientov.

Bolo to v roku 2012 a tu zrazu prišla ponuka na prácu, dnes by som to nazval už povolaním, realitného makléra. Prečo povolanie? Čítajte ďalej a dozviete sa. Rozhodol som sa to skúsiť. Dodnes tento deň považujem za jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote.

Začiatky neboli jednoduché. Prejsť zo zamestnania na živnosť a začať podnikať v oblasti profesionálneho predaja nehnuteľností, nebolo vôbec jednoduché, no zvládol som to. Časom a postupným získavaním skúseností som sa vypracoval medzi najlepších maklérov v spoločnosti, ktorú som zastupoval. Pravidelne som sa umiestňoval v rebríčku top 10 maklérov. Predaje prichádzali, príjem rástol, finančne to už bolo super. No stále tomu ešte niečo chýbalo. V začiatkoch som si takto predstavoval úpešného realitného makléra. No stále to nebolo ono. Niečo tomu chýbalo.

A tu prišiel druhý zlom v mojej kariére. V roku 2018 som sa zúčastnil motivačného semináru POWER DAYS, ktorý ma veľmi inšpiroval a doslova mi otvoril oči. Do tohto času boli mojou prvotnou motiváciou peniaze. Samozrejme vždy som pri tom zohľadňoval spokojnosť a potreby svojich klientov. A zrazu prišiel ten obrovský aha moment. Uvedomil som si, že mojou prácou - povolaním, je pre svojich klientov zabepečiť, aby svoj najcennejší majetok predali za čo najlepších podmienok. Zistil som, k čomu som bol povolaný. Za túto charakterovú vlastnosť vďačím mojim rodičom, no musel som ju opätovne objaviť.

Moji klienti predsa predávajú to najcennejšie, čo v živote nadobudli. Príprave svojej nehnuteľnosti na predaj a procesu predaja v mnohých prípadoch venujú menej času ako nákupu potravín. A pritom využitím služieb profesionálneho realitného makléra viete predať vašu nehnuteľnosť aj o 5000 Eur drhašie. Koľko zarobíte za mesiac? Často na základe amatérskych rád prídete o tisíce EUR. Nestojí za to poradiť sa s profesionálnym realitným maklérom?

A tu prichádzam ja. S mojimi 10 ročnými skúsenosťami viem klientom nájsť to správne riešenie na ich problém. Sprostredkoval som predaj viac ako 380 nehnuteľností, realizoval som niekoľko tisíc obhliadok, riešil som obrovské množstvo problémov, pravidelne vyjednávam o cene, riešim nespočetné množstvo námietok.

Prišiel rok 2020 a s ním aj pandémia koronavírusu. A tu prišiel tretí zlom v mojej kariére. Moje cesty sa so spoločnosťou, kde som pôsobil 8 rokov, počas prvého lockdownu rozišli a začal som sa rozhliadať po novom partnerovi. A tu prišla ponuka, ktorá sa neodmieta. Stať sa partnerom v novej realitnej kancelárii SaleA - Váš partner v realitách. Vízia tejto realitnej kancelárie ma ihneď chytila za srdce. A viete, čo je najdôležitejšie? Že sa tá vízia aj plní!

K tomu aby som svojim klientom poskytol maximálny servis využívam moderné nástroje: video obhliadky, 3D virtuálne obhliadky, zábery z dronu, home staging, samostatné webové stránky a prezentáciu nehnuteľností na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram, Youtube).

Vo svojom voľnom čase sa venujem horskej cyklistike, turistike a plávaniu, v zime snowboardingu. Po práci si s priateľmi rád zájdem na dobré víno alebo do wellnessu.

Prioritou je pre mňa pomoc klientom a to, aby predávajúci predal svoju nehnuteľnosť čo najrýchlejšie, za čo najlepších podmienok a bez akýchkoľvek problémov. Na opačnej strane, aby kupujúci bol maximálne spokojný so svojim novým domovom. Keď som na prvé miesto postavil spokojnosť svojich klientov, začal som vo svojej práci pociťovať obrovské šťastie. Milujem svoju prácu a ten pocit, keď mi klient povie ďakujem! Týmto sa chcem aj ja poďakovať všetkým mojim klientom! Nesmierni si vážim vašu dôveru!

Predajte vašu nehnuteľnosť čo najrýchlejšie, za čo najlepších podmienok a bez akýchkoľvek problémov.

Som tu pre vás!

Ing. Ernest Drončovský

droncovsky@salea.sk

+421 903 310 506

www.ernestdroncovsky.sk

 

10
rokov skúseností v odbore
3500 +
klientov
385
predaných nehnuteľností

PROFESIONALITA

10 ročné skúsenosti. Za tento čas som predal viac ako 385 nehnuteľností, realizoval niekoľko tisíc obhliadok, riešil obrovské množstvo problémov, absolvoval som obrovské množstvo jednaní o cene, viem klientom poradiť pre nich tú najlepšiu stratégiu.

MODERNÉ NÁSTROJE

Videoobhliadky, 3D virtuálne prehliadky, Home staging, Samostatné webové stránky nehnuteľnosti, točenie dronom, prezentácia vašej nehnuteľnosti na sociálnych sieťach.

DÔVERA

Predávate to najcennejšie, čo ste v živote nadobudli - nehnuteľnosť. V obchode je dôležitá obojstranná dôvera a na tej si zakladám.

Kontakt

Ak máte na mňa akúkoľvek otázku, môžete mi napísať alebo zavolať. Rád si s vami dohodnem osobnú konzultáciu.

Ing. Ernest Drončovský

droncovsky@salea.sk

+421 903 310 506

 www.ernestdroncovsky.sk

 

Kontaktný formulár


Štúrova 63/11, 010 01 Žilina, Žilina

Prihláste sa k odberu článkov

Raz do mesiaca tipy a rady e-mailom zdarma

spracovaním osobných údajov