Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÉ - NOVÁ CHATA V TICHOM PROSTREDÍ, POZEMOK 2551m2, PETROVICE - SETECHOV

* Iba 10 minút (9km) od zjazdu z diaľnice pri meste Bytča

* Skolaudovaná bola v roku 2011

* Veľký pozemok a dostatok súkromia

Popis nehnuteľnosti

Moje meno je Ernest Drončovský a som realitný maklér. Táto rekreačná chata ma hneď niekoľko výhod. Nachádza sa iba 10 minút (9km) od zjazdu z diaľnice pri meste Bytča. Je postavená nanovo od základov. Skolaudovaná bola v roku 2011. Nachádza sa neďaleko cesty, avšak umiestnenie chaty a veľký pozemok o výmere 2551 m2 poskytuje dostatok súkromia. Musím vám povedať, že je tu božský kľud a všade okolo seba máte les.

Naviac v blízkosti máte zástavku autobusu, potraviny a krčmu.

Chata:

Poctivá drevostavba. Postavená na betónovom základe. Dobre zaizolovaná a zateplená. Chatu si majitelia dali postaviť odborníkovi na výstavbu tohto typu nehnuteľností - slovenská firma Lignos. A kvalitu prevedenia sami kontrolovali, pretože chatu si stavali pre seba. V chate je nový rozvod elektriky. Kúrenie je zabezpečené krbovými kachlami. V chate je príprava na vodu s možnosťou napojenia na rezervoár nachádzajúci sa na pozemku. Taktiež sú zrealizované rozvody odpadu. Na vás bude už len dokončenie rozvodu vody v chate a napojenie na rezervoár a vybudovanie žumpy.

Chata má dve terasy. Pri vstupe je uzatvorená terasa o výmere 13,5m2 využiteľná pri chladnom počasí a vzadu za chatou prestrešená otvorená terasa o výmere 23,4m2, určená na grilovanie a posedenie cez leto.

Na prízemí sa nachádza denná časť – obývacia izba s krbovými kachlami a kuchynským kútom, samostatné WC a kúpeľňa so sprchovým kútom. V podkroví sú dve samostatné izba. Väčšia so štyrmi posteľami a menšia s dvoma. Predáva sa so zariadením.

Chatu vzhľadom na jej polohu je možné využiť okrem rekreácie a oddychu aj na trvalé bývanie.

Miesto:

Setechov je časťou obce Petrovice v okrese Bytča. Obec leží v Javorníkoch v doline potoka Petrovička. Južná časť tvorí pahorkatina prechádzajúca do vrchoviny až hornatiny ústrednej časti pohoria Javorníky. Z katastra obce sú hlásené pravidelné pozorovania šeliem (rysy, medvede, či vlky). Vo vrchnej časti katastra sú lesy hlavne smrekové, či bukové a občasne s jedľami. Nižšie sa už objavujú i pôvodné dubovo-hrabové lesy. Okolie ponúka bohaté možnosti turistiky a cyklo-turistiky. V zime  Blízko to máte aj k našim západným susedom. Dopravné spojenie je zabezpečené autobusovou dopravou z bytčianskeho nástupišťa.

Pozemok:

Pozemok o celkovej výmere 2551 m2 je oplotený, ponúka dostatok súkromia a pre nových majiteľov aj veľa možností využitia. Je svahovitý s vytvorenými kaskádami. Máte z neho pekný výhľad na okolité lesy. A keď stojíte vonku počujete len zvuky prírody.

Technicky:

K dispozícii sú fotografie z výstavby, revízna správa k elektrike a komínu.

Videoprehliadka

Kontakty:

navrh_bez_nazvu

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

tel.: +421 903 310 506

droncovsky@salea.sk

 

www.ernestdroncovsky.sk

 

Pôdorys

 podorys_1 

podorys_2
 

Cena za chatu

114.990,- Eur

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF