Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PREDAJ - KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 2-IZBOVÝ BYT, 45m2, STRÁŇAVY

- tehlový bytový dom

 - v pešej dostupnosti do 5 minút je základná a materská škola, potraviny, zástavka autobusu a obecný úrad

- byt je kompletne zrekonštruovaný a má vlastné plynové kúrenie

Popis nehnuteľnosti

Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt o celkovej výmere 45m2. K bytu patrí aj plechová garáž na obecnom pozemku. Byt sa nachádza na prízemí tehlového bytového domu v obci Stráňavy, vzdialenej 15 minút autom od mesta Žilina.

Byt prešiel v roku 2008 kompletnou rekonštrukciou: murované jadro, nová elektroinštalácia, drevené euro-okná, plávajúce podlahy, nová kuchynská linka, nové rozvody vody a odpadu, vstupné bezpečnostné dvere, samostatné WC a kúpeľňa s vaňou. V byte bolo vybudované nové ústredné kúrenie – nové rozvody a radiátory. Vykurovanie a ohrev teplej vody zabezpečuje vlastný plynový kotol. Kompletné mesačné náklady na dve osoby, ktoré zahŕňajú poplatky správcovi, plyn a elektriku sú 160 Eur.

V pešej dostupnosti do minútt je základná a materská škola, zástavka autobusu, potraviny a obecný úrad.

Tak si zhrňme, čo získate kúpou tohto 2-izbového bytu: kompletne zrekonštruovaný byt s vlastným kúrením, tehlový bytový dom, murované jadro, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, elektrika v medi, lokalita mimo mesta.

Rád vám byt ukážem na osobnej prehliadke. Zavolajte mi na číslo 0903 310 506 a dohodnite si termín obhliadky. Teším sa na vás.

Videoprehliadka

3D scan

Fotogaléria

Kontakty:

navrh_bez_nazvu

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

tel.: +421 903 310 506

droncovsky@salea.sk

 

www.ernestdroncovsky.sk

10
 

Cena za byt

109.990,- Eur

Ernest Drončovský

Môj príbeh ako som sa dostal k povolaniu realitného makléra začal šťastnou náhodou. Nebola to moja vysnívaná práca a ani vo sne by ma nenapadlo, že niekedy budem realitným maklérom. A teraz je to už 10 rokov, čo úspešne pomáham klientom pri zmene bývania. Čo o mne hovoria moji klienti si môžete prečítať tu: https://ernestdroncovsky.sk/referencie


Ernest Drončovský

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF