Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÉ - ZREKONŠTRUOVANÝ 4-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, 84m2, ŽILINA - SOLINKY

SAMOSTATNÉ IZBY

ZATEPLENÝ BYTOVÝ DOM

VÝBORNÁ OBČIANSKA VYBAVENOSŤ

DETSKÉ IHRISKÁ PRED VCHODOM

Popis nehnuteľnosti

Zrekonštruovaný 4-izbový byt o celkovej výmere 84m2 + loggia o výmere 2,44m2.

Nachádza sa na sídlisku Solinky, konkrétne na ulici Limbová. V pešej dostupnosti do 5 minút máte zástavku MHD, potraviny, obchodné centrum, poštu, materskú školu a základnú školu.

Bytový dom je zateplený a je v správe OSBD Žilina. Mesačné náklady na 4 osoby sú 194 Eur.

Pred bytovým domom je oplotené detské ihrisko, pieskoviská a asfaltové ihrisko s bránkami, kde sa môžu vaše deti bezpečne hrať.

Samotný byt prešiel rekonštrukciou v nasledovnom rozsahu: kompletne zrekonštruovaná kuchyňa vrátane rozvodov vody a odpadu, nová kuchynská linka so spotrebičmi, murované jadro, kúpeľňa s rohovou vaňou spojená s WC, vstupné bezpečnostné dvere, interiérová dvere s obložkami, plávajúca laminátová podlaha, plastové okná s novými žalúziami a sieťkami proti hmyzu, nová elektroinštalácia v kuchyni a kúpeľni. Dostatok úložného priestoru vám zabezpečia vstavané skrine v chodbe a spálni.

Byt sa nachádza na 1./7. poschodí. Zospodu je zateplený, takže sa nemusíte obávať, že by vám od podlahy bola zima. Orientácia okien je J – S. Na juh je orientovaná spálňa a detská izba. Na sever je orientovaná kuchyňa, spálňa a druhá detská izba. K bytu patrí pivnica.

K bytu patrí pivnica.

Tak si zhrňme, čo získate kúpou tohto 4-izbového bytu: samostatné izby, loggiu, zrekonštruovaný byt bez nutnosti ďalších investícii, kompletnú občiansku vybavenosť v pešej dostupnosti, zateplený bytový dom, detské ihriská hneď pred vchodom.

Rád vám byt ukážem na osobnej prehliadke. Zavolajte mi na číslo 0903 310 506 a dohodnite si termín obhliadky. Teším sa na vás.

Videoprehliadka

3D scan

Kontakty:

navrh_bez_nazvu

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

tel.: +421 903 310 506

droncovsky@salea.sk

 

www.ernestdroncovsky.sk

Pôdorys

20 21 

Predaný za:

199.970,- Eur

Čím bol tento predaj špeciálny

Špeciálny bol tým, že ma oslovili klienti, ktorým som pred viac ako 6 rokmi úspešne predal ich 3-izbový byt na sídlisku Solinky. Veľmi si vážim ich dôveru a to, že ma opäť oslovili s predajom ich bytu aj po toľkých rokoch. Dôvera je pri predaji nehnuteľností jedným z najdôležitejších faktorov. Ďakujem.

 

Ernest Drončovský

Môj príbeh ako som sa dostal k povolaniu realitného makléra začal šťastnou náhodou. Nebola to moja vysnívaná práca a ani vo sne by ma nenapadlo, že niekedy budem realitným maklérom. A teraz je to už 11 rokov, čo úspešne pomáham klientom pri zmene bývania. Čo o mne hovoria moji klienti si môžete prečítať tu: https://ernestdroncovsky.sk/referencie


Ernest Drončovský

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF