Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÉ - ZREKONŠTRUOVANÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, 62m2, ŽILINA - VLČINCE III.

* Murované jadro, plastové okná, plávajúca podlaha v celom byte

* Kúpeľňa s vaňou, samostatné WC

* Samostatné izby

* Balkón, nový výťah, zateplený bytový dom, nové stupačky

Popis nehnuteľnosti

Škola, škôlka, detské ihrisko, potraviny, zástavky MHD, gymnázium, stojisko zdieľaných bicyklov BikeKIA, reštaurácie, kaviarne, Okresný úrad, poliklinika ŽILPO, Lesopark Chrasť. Každý si nájde to svoje, či už je to aktívny oddych alebo prechádzky v prírode. Prípadne potreba byť v dosahu MHD. Všade ste do pár minút peši. Moje meno je Ernest Drončovský, som realitný maklér a toto je byt na ulici Piešťanska na sídlisku Vlčince III. v Žiline.

Bytový dom je zateplený, má nový výťah a nové stúpačky. Vchod je čistý a udržiavaný. A čo je najlepšie, budete mať výborných a milých susedov.

Byt má celkovú výmeru 62m2. Patrí k nemu balkón, pivnica v suteréne a špajza v kuchyni. Nachádza sa na 6./7. poschodí. Vyššie poschodie Vám poskytne pekný výhľad. Cez leto si môžete na balkóne vychutnávať západ slnka s pohľadom na Veľký diel. V roku 2010 prešiel byt rozsiahlou rekonštrukciou: murované jadro, kúpeľňu s vaňou, samostatné WC,  kuchyňa, nová elektroinštalácia v jadre a položené plávajúce podlahy. V roku 2017 boli menené plastové okná. Veľkou výhodou sú dostatočné veľké a samostné izby. Obývacia izba má dva vchody, tak z chodby ako aj z kuchyne. Ku komfortu bývania určite prispeje aj vaňa v kúpeľni a samostatné WC. Byt sa predáva s kuchynskou linkou a sanitou. Tento zaujímavý byt sa nachádza na ulici Piešťanska na sídlisku Vlčince III. v Žiline - je to poloha ideálna páry ako aj pre rodiny s deťmi. Súčasťou inzerátu je aj vizualizácia ako by Váš byt mohol vyzerať zariadený. Nezmeškajte túto skvelú príležitosť a kúpte si svoj nový domov ešte dnes.

Technicky:

Rád vám byt ukážem na osobnej prehliadke. Zavolajte mi a dohodnite si termín obhliadky. Teším sa na vás. INFO: 0903/ 310 506, droncovsky@salea.sk, ernestdroncovsky.sk

Videoprehliadka

Pôdorys:

12

Cena za byt

 129.000 Eur

Kontakty:

dsc09963

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

tel.: +421 903 310 506

droncovsky@salea.sk

 

www.ernestdroncovsky.sk

Ernest Drončovský

Môj príbeh ako som sa dostal k povolaniu realitného makléra začal šťastnou náhodou. Nebola to moja vysnívaná práca a ani vo sne by ma nenapadlo, že niekedy budem realitným maklérom. A teraz je to už 11 rokov, čo úspešne pomáham klientom pri zmene bývania. Čo o mne hovoria moji klienti si môžete prečítať tu: https://ernestdroncovsky.sk/referencie


Ernest Drončovský

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF