Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PREDAJ - KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ BYT 3+KK S BALKÓNOM, 89m2, ŽILINA - ŠIRŠIE CENTRUM

TEHLOVÝ BYTOVÝ DOM

IBA 8 MINÚT PEŠI OD CENTRA

DETSKÉ IHRISKO PRED VCHODOM

BEZPLATNÉ A BEZPROBLÉMOVÉ PARKOVANIE PRED BYTOVÝM DOMOM

Popis nehnuteľnosti

Kompletne zrekonštruovaný tehlový byt 3+kk o celkovej výmere 89m2 + balkón o výmere 5m2.

Nachádza sa vo výbornej lokalite vzdialenej iba 8 minút peši od Námestia Andreja Hlinku, konkrétne na ulici Na Sihoti. V pešej dostupnosti do 2 minút máte zástavku MHD a potraviny - LIDL. Pošta a obchodné centrum máte peši 8 minút. ZŠ a MŠ sú vzdialené do 15 minút peši. Výborné napojenie na cyklotrasu z Budatína na vodné dielo.

Bytový dom je tehlový. Správcom je BYTTERM. Mesačné náklady na 4 osoby sú 162 Eur.

Pred bytovým domom je detské ihrisko s preliezkami a pieskoviskom. Fitness nadšenci si môžu zacvičiť na workoutovej hrazde.

Bezplatné a bezproblémové parkovanie pre jedno auto pred bytovým domom. V prípade záujmu je možnosť predaja samostatne stojacej garáže s vysporiadaným pozemkom.

Samotný byt prešiel kompletnou a kvalitnou rekonštrukciou: kompletne zrekonštruovaná kuchyňa, nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi - indukčná varná doska, odsávač pár, umývačka riadu, teplovzdušná rúra, mikrovlnná rúra, murované jadro, kompletne nové rozvody vody a odpadu, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC s umývadlom, kvalitné plávajúce podlahy, vstupné bezpečnostné dvere, interiérové dvere s obložkami, nové radiátory, plastové okná, vstavané skrine v chodbe a spálni, nová elektroinštalácia v celom byte. Výhodou je špajza pri kuchyni.

Byt sa nachádza na 2./2. poschodí. Nad bytom sa nachádza ešte podkrovie prístupné po  už existujúcom schodisku. K podkroviu máte spoluvlastnícky podiel a po odkúpení zvyšných podielov máte možnosť z bytu urobiť mezonet. Ak by ste aj podkrovie nevyužili na nadstavbu bytu, môžete ho využívať ako uložný priestor. Orientácia okien je SV – JZ. K bytu patria dve veľké pivnice - jedna vlastná a druhá spoločná.

Tak si zhrňme, čo získate kúpou tohto 3-izbového bytu: kompletne a kvalitne zrekonštruovaný byt bez ďalších investícii, balkón, kompletnú občiansku vybavenosť v pešej dostupnosti, centrum mesta peši iba 8 minút, tehlový bytový dom, detské ihrisko hneď pred vchodom, bezplatné a bezproblémové parkovanie.

Rád vám byt ukážem na osobnej prehliadke. Zavolajte mi na číslo 0903 310 506 a dohodnite si termín obhliadky. Teším sa na vás.

Videoprehliadka

3D scan

Fotogaléria

Kontakty:

navrh_bez_nazvu

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

tel.: +421 903 310 506

droncovsky@salea.sk

 

www.ernestdroncovsky.sk

Pôdorys

21

Cena za byt

199.970,- Eur

(V prípade viacerých záujemcov si majiteľ vyhradzuje právo zvoliť najvýhodnejšiu ponuku)

Kontaktný formulár