Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÉ - ZREKONŠTRUOVANÝ 2-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, 49m2, ŽILINA - HÁJIK

BYT S IDEÁLNOU STREDOVOU POLOHOU A ORIENTÁCIOU OKIEN NA V - Z

V PEŠEJ DOSTUPNOSTI DO 5 MINÚT MÁTE ZÁSTAVKU MHD A POTRAVINY, DO 10 MINÚT MŠ A ZŠ

MUROVANÉ JADRO, VSTUPNÉ BEZPEČNOSTNÉ DVERE, PLÁVAJÚCE PODLAHY V IZBÁCH, VYMENENÉ PLASTOVÉ OKNÁ A KUCHYNSKÁ LINKA

ELEKTRIKA V MEDI OKREM KÚPEĽNE

 

Popis nehnuteľnosti

2-izbový byt s loggiou o celkovej výmere 49m2. Byt sa nachádza na 3./7. poschodí bytového domu s výťahom na sídlisku Hájik.

Má ideálnu stredovú polohu a tiež výbornú orientáciu okien na V - Z. Spálňa a kuchyňa je orientovaná na východ, takže začiatok dňa vám spríjemní východ slnka. Obývacia izba je otočená na západ a po práci si tak viete užiť zase poobedné slnko. V lete si viete posedieť na loggii, z ktorej máte veľmi pekný výhľad.

Byt má murované jadro, vstupné bezpečnostné dvere, plávajúce podlahy v izbách, vymenené plastové okná a kuchynskú linku z masívu. Elektrika je v medi okrem kúpeľne. Úložný priestor vám zabezpečí vstavaná skriňa v spálni.

V pešej dostupnosti do 5 minút je zástavka MHD a potraviny a do 10 minút základná a materská škola.

K bytu patrí pivnica.

Tak si zhrňme, čo získate kúpou tohto 2-izbového bytu: byt s ideálnou stredovou polohou, výborná orientácia okien na V – Z, loggia s pekným výhľadom, byt bez akýchkoľvek nutných rekonštrukcií, do ktoré sa viete ihneď nasťahovať, murované jadro, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, samostatné izby, elektrika v medi.

Rád vám byt ukážem na osobnej prehliadke. Zavolajte mi na číslo 0903 310 506 a dohodnite si termín obhliadky. Teším sa na vás.

Videoprehliadka

3D scan

Kontakty:

navrh_bez_nazvu

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

tel.: +421 903 310 506

droncovsky@salea.sk

 

www.ernestdroncovsky.sk

Pôdorys:

11  
 

Cena za byt

116.990,- Eur

Ernest Drončovský

Môj príbeh ako som sa dostal k povolaniu realitného makléra začal šťastnou náhodou. Nebola to moja vysnívaná práca a ani vo sne by ma nenapadlo, že niekedy budem realitným maklérom. A teraz je to už 11 rokov, čo úspešne pomáham klientom pri zmene bývania. Čo o mne hovoria moji klienti si môžete prečítať tu: https://ernestdroncovsky.sk/referencie


Ernest Drončovský

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF