Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


ZREKONŠTRUOVANÝ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, 65m2, ŽILINA - HLINY VII.

ZATEPLENÝ BYTOVÝ DOM

V PEŠEJ DOSTUPNOSTI DO 7 MINÚT MÁTE ZÁSTAVKU MHD, POTRAVINY, REŠTAURÁCIU, MŠ A ZŠ

BEZPLATNÉ PARKOVANIE PRED BYTOVÝM DOMOM

Popis nehnuteľnosti

3-izbový byt s balkónom o celkovej výmere 65m2. Byt sa nachádza na sídlisku Hliny VII. na 2. poschodí zatepleného bytového domu aktuálne bez výťahu. Avšak majitelia bytov si odsúhlasili vybudovanie výťahu v priebehu roku 2023. Kúpou je byt ihneď voľný. V bytovom dome okrem zateplenia boli vymenené stupačky a zrekonštruované balkóny. Vyššia poloha bytu ponúka pekný výhľad. V pešej dostupnosti do 7 minút máte zástavku MHD, potraviny, reštauráciu, materskú a základnú školu. Parkovanie pred bytovým domom je bezplatné.

Samotný byt prešiel v roku 2012 nasledovnou rekonštrukciou: kompletne zrekonštruovaná kuchyňa vrátane rozvodov vody a odpadu, nová kuchynská linka so spotrebičmi, murované jadro, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC, vstupné bezpečnostné dvere, interiérová dvere, plávajúca laminátová podlaha v chodbe a kuchyni, plastové okná, nová elektroinštalácia v kuchyni a kúpeľni, dlažba vo vstupnej chodbe. Dostatok úložného priestoru vám zabezpečia dve vstavané skrine, jedna je umiestnená v spálni, druhá v detskej izbe. Byt sa predáva so zariadením na fotografiách. Orientácia okien je na západ. K bytu patrí murovaná pivnica.

Tak si zhrňme, čo získate kúpou tohto 3-izbového bytu: byt vo výbornej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou v blízkosti, balkón s pekným výhľadom, byt s minimálnymi nutnými nákladmi na rekonštrukciu, zrekonštruovaný bytový dom – zateplenie, nové stupačky, nové balkóny, detské ihrisko hneď vedľa bytovky. V prípade viacerých záujemcov si majiteľ vyhradzuje právo zvoliť najvýhodnejšiu ponuku.

Rád vám byt ukážem na osobnej prehliadke. Zavolajte mi na číslo 0903 310 506 a dohodnite si termín obhliadky. Teším sa na vás.

Videoprehliadka

3D scan

Kontakty:

navrh_bez_nazvu

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

tel.: +421 903 310 506

droncovsky@salea.sk

 

www.ernestdroncovsky.sk

10
 

Cena za byt

135.990,- Eur

Ernest Drončovský

Môj príbeh ako som sa dostal k povolaniu realitného makléra začal šťastnou náhodou. Nebola to moja vysnívaná práca a ani vo sne by ma nenapadlo, že niekedy budem realitným maklérom. A teraz je to už 11 rokov, čo úspešne pomáham klientom pri zmene bývania. Čo o mne hovoria moji klienti si môžete prečítať tu: https://ernestdroncovsky.sk/referencie


Ernest Drončovský

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF