Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÉ - TEHLOVÝ BYT 3+1 S VEĽKOU LOGGIOU, 67m2, ŽILINA - BÔRIK

PÔVODNÝ STAV

KOMLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ BYTOVÝ DOM

NEPRIECHODNÉ IZBY

VÝBORNÁ LOKALITA

BEZPROBLÉMOVÉ PARKOVANIE NA VLASTNOM POZEMKU

Popis nehnuteľnosti

Tehlový 3-izbový byt o celkovej výmere 67m2 + loggia o výmere 5,8m2.

Nachádza sa vo vynikajúcej lokalite na Bôriku – pešia dostupnosť zástavky MHD a potravín iba 3 minúty. ZŠ, MŠ a Park Ľudovíta Štúra do 10 minút pohodovej chôdze.

Byt sa nachádza na 3./4. poschodí tehlového bytového domu s výťahom. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou – zateplenie, nová fasáda, nový výťah, rekonštrukcia loggií, zrekonštruované vnútorné priestory bytového domu, zrekonštruované stupačky a strecha.

Samotný byt má vymenené plastové okná, inak je v pôvodnom stave. Keďže sa byt nachádza v tehlovom bytovom dome, nový majiteľ má možnosť pri rekonštrukcii realizovať aj dispozičné zmeny. WC je samostatné a spolu s kúpeľňou sú murované, čo znižuje náklady budúcej rekonštrukcie.

Veľkou výhodou je bezproblémové parkovanie na súkromnom pozemku prislúchajúcom k bytovému domu.

K bytu patrí pivnica o výmere 2,14m2.

Zhrňme si, čo získate kúpou tohto bytu. Komfortné bývanie vo výbornej lokalite. Pohodovou chôdzou ste za 10 minút v Parku Ľudovíta Štúra, kde sa môžete prejsť, zabehať si alebo si len tak posedieť na lavičke a oddychovať. Zástavku MHD a potraviny máte pešo iba 3 minúty od bytového domu. Ak máte deti, tak ZŠ a MŠ sú vzdialené peši iba 10 minút. Bytový dom je tehlový a prešiel kompletnou rekonštrukciou od vnútorných priestorov, cez výťah, stupačky, loggie, zateplenie a fasádu až po strechu. Bezproblémové parkovanie na súkromnom pozemku. Byt má vymenené plastové okná a murované jadro. Inak je v pôvodnom stave a môžete si ho zrekonštruovať a dispozične zmeniť podľa vlastných predstáv.

Rád vám byt ukážem na osobnej prehliadke. Zavolajte mi na číslo 0903 310 506 a dohodnite si termín obhliadky. Teším sa na vás.

Videoprehliadka

3D scan

Kontakty:

 navrh_bez_nazvu

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

tel.: +421 903 310 506

droncovsky@salea.sk

 

www.ernestdroncovsky.sk

2d_podorys

2d_podorys_s_nabytkom

3d_podorys_z_boku_4

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF