Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÉ - ZREKONŠTRUOVANÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, 59m2, ŽILINA - HLINY VI.

* Murované jadro, plastové okná, kúpeľňa so prchovým kútom, samostatné WC

* Nová elektroinštalácia v celom byte

* Nový výťah, zateplený bytový dom, nové stupačky

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívna ponuka 2-izbového bytu s balkónom v Žiline

Spoločnosť SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka exkluzívne na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom na ulici Bajzova na sídlisku Hliny VI. v Žiline. Tento byt je ideálny pre mladý pár alebo aj starších ľudí, ktorí hľadajú byt v blízkosti všetkých potrebných zariadení.

Výhody bytu

Dispozícia a vybavenie

Byt sa nachádza na 2. poschodí z 13. v panelovom bytovom dome, ktorý bol kolaudovaný v roku 1971 a neskôr zateplený. Vchod do bytového domu je udržiavaný a k dispozícii je nový výťah. Byt má dispozíciu 2+1. Má samostatné izby, ktoré sú prístupné z chodby alebo kuchyne. Vstupná chodba ponúka možnosť na vybudovanie veľkej vstavanej skrine. Jadro je murované. Kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom a WC je samostatné. V celom byte je nová elektroinštalácia. Taktiež je v byte plávajúca podlaha, avšak byt sa prenajímal a v kuchyni bola táto podlaha nájomníkmi poškodená. Minimálne v kuchyni bude potrebné podlahu vymeniť.

Lokalita

Byt sa nachádza na sídlisku Hliny VI. v Žiline, kde je všetko potrebné na život. V blízkosti sa nachádza škola, škôlka, detské ihrisko, pieskovisko, potraviny, zástavky MHD, reštaurácia, kaviarne a stojisko zdieľaných bicyklov BikeKIA. Všetko máte dostupné peši do pár minút.

Mesačné náklady

Mesačné náklady na byt sú 154 Eur pre jednu osobu, ktoré zahŕňajú aj náklady na vodu a údržbu bytového domu. Elektrika a plyn sa platia zvlášť a predstavujú 30 Eur a 6 Eur mesačne.

Kontaktujte ma

Ak Vás tento byt zaujal, neváhajte a zavolajte mi na číslo 0903/ 310 506 alebo napíšte na droncovsky@salea.sk. Rád Vám byt ukážem na osobnej prehliadke a odpoviem na všetky Vaše otázky.

Pôdorys:

14

Cena za byt

Dohodou

Kontakty:

ernest_print-5-2

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

tel.: +421 903 310 506

droncovsky@salea.sk

 

www.ernestdroncovsky.sk

Ernest Drončovský

Môj príbeh ako som sa dostal k povolaniu realitného makléra začal šťastnou náhodou. Nebola to moja vysnívaná práca a ani vo sne by ma nenapadlo, že niekedy budem realitným maklérom. A teraz je to už 11 rokov, čo úspešne pomáham klientom pri zmene bývania. Čo o mne hovoria moji klienti si môžete prečítať tu: https://ernestdroncovsky.sk/referencie


Ernest Drončovský

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF