Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


BUNGALOV 4+KK, POZEMOK 781m2, ŽILINA - BITAROVÁ

PODLAHOVÁ PLOCHA 170m2

VYSOKÉ STROPY - 3,6 m

Popis nehnuteľnosti

Moje meno je Ernest Drončovský, som realitný maklér a ponúkam vám na predaj novostavbu 4-izbového bungalovu s terasou v novovybudovanej časti obce Bitarová, vzdialenej iba 5km od mesta Žilina.

Tento dom má hneď niekoľko unikátnych stavebných prvok - vysoké stropy (3,6m) v dennej časti. Výmera dennej časti je 77m2. Južne orientovaná terasa s východom z jedálne aj obývacej izby. A to všetko je len začiatok, pretože tento dom ponúka ešte oveľa viac.

Dom:

Dom sa predáva v stave holodom - dokončené sú nasledovné práce: hotový vnútorný rozvod elektriky, rozvody podlahového kúrenia a predpríprava na tepelné čerpadlo vzduch - voda. Plastové okná s izolačným trojsklom. Podlahy vyrovanané nivelačnou stierkou a nachystané na položenie dlažby a plávajúcej podlahy. Strop zateplený striekanou izoláciou. Na vnútorných stenách je strojová omietka. Predpríprava na krb.

Rozpočet na dokončenie domu do stavu, aby ste sa doň mohli nasťahovať a bývať je 43.000 Eur. Detaily cien jednotlivých prác vám rád doplním na osobnej obhliadke.

V tejto cene je zahrnuté: zateplenie + fasáda, dokončenie elektriky vrátane vypínačov a zásuviek, obloženie obidvoch kúpeľní vrátane sanity, podlahy v celom dome (dlažba v chodbe a technickej miestnosti, plávajúca podlaha vo zvyšku domu), interiérové dvere s obložkami, tepelné čerpadlo, oporný múr za domom, sadrokartónové stropy. V cene rozpočtu nie je zahrnutá kuchynská linka, spotrebiče, zariadenie, oplotenie a úprava pozemku.

Aktuálne viete mať hotový dom, kde sa môžete nasťahovať v cene 302.990 Eur.

Bungalov má krásnu pultovú strecha, ktorá mu dodáva osobitý charakter a pritom zaručuje dokonalú ochranu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Súčasťou domu je tiež veľká terasa, ktorá je perfektným miestom pre relax a oddych po náročnom dni.

Dom je napojený na verejný vodovod, elektriku a má optickú prípojku na internet, takže ste vždy online a pripojení k modernému svetu. Odpad je riešený žumpou. Dažďová voda je odvádzaná do zeme pomocou vsakovacích vakov. 

Záhrada:

Pozemok je mierne svahovitý o celkovej výmere 781m2. Približná šírka 24m a dĺžka 32m. Zastavaná plocha domu je 175m2.

Občianska vybavenosť:

Potraviny - 2 min. pešo, materská škola - 3 minúty pešo, ZŠ s MŠ vo Hôrkach 5 minút autom, zastávka autobusu 8 minút peši.

Technicky:

Videoprehliadka

Kontakty:

navrh_bez_nazvu

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

tel.: +421 903 310 506

droncovsky@salea.sk

 

www.ernestdroncovsky.sk

podorys_novy 55_2
  

Cena za dom

Dohodou

Ernest Drončovský

Môj príbeh ako som sa dostal k povolaniu realitného makléra začal šťastnou náhodou. Nebola to moja vysnívaná práca a ani vo sne by ma nenapadlo, že niekedy budem realitným maklérom. A teraz je to už 11 rokov, čo úspešne pomáham klientom pri zmene bývania. Čo o mne hovoria moji klienti si môžete prečítať tu: https://ernestdroncovsky.sk/referencie


Ernest Drončovský

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF