background

Potreby klienta sú na prvom mieste

Na predaj

Celá ponuka

Referencie

 • “Profesionálny prístup vo dne v noci a to doslova. Pán Drončovský predával dom, ktorý sme kúpili, zároveň predal byt, ktorým sme financovali kúpu domu a pribral si k tomu ešte pozemok, ktorý sme takisto predávali. Nazval by som to FULL SERVISom. Nikdy som sa s takýmto odhodlaným a profesionálnym prístupom ešte nestretol. Každý problém, ktorý vznikol, bol obratom riešený a vyriešený. Pokiaľ budem opäť predávať alebo kupovať nehnuteľnosť, viem na koho sa obrátiť.”
  Martin Zmeškal
 • “Pri výbere nového bývania snov je vždy veľa premenných, ktoré hrajú úlohu. Realitný maklér je vo väčšine prípadov jednou z nich. S pánom Drončovským sa spolupracovalo na jednotku. Veľmi férovo stanovil podmienky na zmluve pre obojstrannú spokojnosť. Vždy efektívna komunikácia veľa vecí uľahčila. Veľmi ma potešila aj nápomocnosť pri preberaní nehnuteľnosti. Od oslovenia, cez obhliadku až po preberanie bolo všetko transparentné, rýchle a bezproblémové. Určite odporúčam”
  Tomáš Rebro
 • “Ďakujem za sprostredkovanie predaja bytu aj počas pandemickej situácie, za ochotu a férový a profesionálny prístup. Je vidieť, že pán Drončovský svoju prácu robí s láskou :-) Odporúčam jeho služby každému, kto chce predať nehnuteľnosť rýchlo a hlavne bez starostí.”
  Danka Smolková Cintulová
 • “Dobrý deň pán Ing. Drončovský, ďakujem za Váš záujem. V dome ktorý sme si kúpili sa nám býva dobre, plne zodpovedá našim predstavám. Prežili sme tu krásne leto na terase a malej záhrade. Máme tu priestor pre všetky naše vnúčatá, ktoré nás radi navštevujú. Naša spolupráca s Vami bola pre nás prínosom, získali sme množstvo poznatkov a skúseností v dosiaľ pre nás málo známej oblasti. Ďakujeme Vám za Váš prístup, snahu a pochopenie našich predstáv a želaní. Vašu prácu a samotnú realitnú kanceláriu SaleA radi doporučíme prípadným záujemcom o predaj alebo kúpu nehnuteľností. Želáme Vám veľa osobných a pracovných úspechov vo Vašej náročnej práci pre spokojnosť Vašich klientov. ”
  Manželia Šulákovci
 • “Dobrý deň. S chatou je všetko v poriadku. Býva sa mi výborne. Už som tu päť mesiacov a som šťastný. S Vašou prácou, tak ako pri kúpe chaty a aj predaji bytu som bol veľmi spokojný. Všetko sa mi páčilo. Ak by som v oblasti realít ešte niečo potreboval, obrátim sa na Vás. Ďakujem”
  A. Majtán
 • “Pán Ernest Drončovský je expert v realitách. Pri svojej práci využíva netradičné spôsoby prezentácie nehnuteľnosti, čo je veľmi zaujímavé pre klienta. Spolupráca s ním bola vysoko profesionálna, písomné podklady a zmluvy boli pripravené rýchlo a bezchybne, komunikácia bola bez problémov. Je ochotný, ústretový a dokáže sa vžiť do potrieb klienta. Jednoznačne jeho služby odporúčam.”
  Greta Dugovičová
 • “Spolupráca s p. Drončovským bola profesionálna a efektívna. Takto si predstavujem spoluprácu s realitným maklérom - komunikácia na vysokej úrovni, všetko potrebné zariadené rýchlo. O každom kroku nás p. Drončovský informoval, čo nás udržiavalo v istote, že všetko ide hladko a je na dobrej ceste k úspešnému vybaveniu. Ak by som znovu kupoval alebo predával nehnuteľnosť, obrátil by som sa priamo na p. Drončovského. Jeho služby môžem len odporučiť.”
  Lukáš Hodoň
 • “Dobrý deň pán Drončovský, touto cestou by sme Vám chceli poďakovať za sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti a zároveň za predaj nášho bytu. Všetko prebehlo bez problémov v priebehu necelých 3 mesiacov a to v čase koronakrízy, keď sme ani nedúfali, že sa to podarí. Nemali ste problém s komunikáciou a obhliadkami ani cez víkendy, čo je obrovské plus pre pracujúcich ľudí. Nepoznáte odpoveď "nedá sa" a vždy hľadáte ideálne riešenia pre klienta. Keby sme ešte niekedy chceli využiť služby makléra, s určitosťou vieme, že sa obrátime opäť na Vás. Ďakujeme!”
  Manželia Jameční
 • “Radi by sme poďakovali a zároveň odporučili p. Drončovského, ktorý nám predal byt v Žilina. Boli sme nadšený tým, čo bolo na videu bolo aj v realite. Jeho jednanie bolo profesionálne, pri prehliadke nás previedol po byte a vedel o ňom všetko, obhliadku sme si vedeli prispôsobiť podľa nášho programu, keď sme potrebovali vedieť rozmer pohotovo nám zmeral priestor meračom, čo nás príjemne prekvapilo. Vybavil za nás všetky nutnosti ako boli dokumenty a iné, všetko korektne a rýchlo. Jediná naša starosť bola prečítať si a podpísať dokumenty. Za nás presne takto má vyzerať profesionál. Vybavil čo bolo potrebné a my sme si len užívali pocit, že pôjdeme do svojho nového bytu. Ďakujeme.”
  Peter a Kristína Porubcovci
 • “S manželkou jsme se rozhodli přestěhovat do většího bytu a na základě doporučení jsme využili služeb pana Drončovského. Neskutečně pozitivně nás překvapilo, že pán Drončovský dokázal prodat náš byt za 4 dny (z toho 2 byly víkendové) a neopomněl při tom v podstatě na nic - od poradenství vedeného v přítelském duchu až po pečlivou přípravu dokumentace a veškerých nutných podkladů. Cítili jsme se jako klienti silného partnera, o které je postaráno od začátku až do konce s náležitou péčí a vážností. Mnohokrát děkujeme a v budoucnu se velmi rádi opět obrátíme ve služby tohoto kvalitního realitního poradce.”
  Jan Beneš
Všetky referencie
Ernest Drončovský

O mne

Môj príbeh ako som sa dostal k povolaniu realitného makléra začal šťastnou náhodou. Nebola to moja vysnívaná práca a ani vo sne by ma nenapadlo, že niekedy budem realitným maklérom. A teraz je to už 10 rokov, čo úspešne pomáham klientom pri zmene bývania. Čo o mne hovoria moji klienti si môžete prečítať tu: https://ernestdroncovsky.sk/referencie

Vyštudoval som Ekonomickú univerzitu v Bratislave a následne 5 rokov pracoval v bankovníctve. Práve v banke som zistil, že viem klientom pomôcť pri hľadaní vhodných riešení, či už pri úveroch alebo investíciach. Avšak bolo to vždy odmedzené ponukou banky. Nevedel som klientom poskytnúť komplexné riešenie. A stále som cítil, že chcem robiť niečo iné, aj keď som konkrétne nevedel čo. Tak som podal výpoveď. Bolo to v roku 2012.

Oslovil ma známy, ktorý vlastnil realitnú kanceláriu, aby som vyskúšal prácu realitného makléra. Dlho som váhal, pretože som v tomto biznise nevidel svoju budúcnosť, avšak povedal som si, že to vyskúšam. A tak som začal. Ono to oslovenie neprišlo len tak. Zo súkromného života aj z práce v banke ma ľudia poznali ako človeka so zodpovedným prístupom, vytrvalosťou, ľudskosťou, chuťou pracovať a učiť sa nové veci. Ako sa hovorí išiel som štastiu naproti. Dodnes toto rozhodnutie považujem za jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote. Lepšie je byť pripravený ako prekvapený.

Začiatky pre mňa boli náročné. Väčšina mojich telefonátov a stretnutí bola neúspešná. Avšak nie som človek, ktorý sa vzdáva ľahko. A tak som bojoval. A postupne prichádzali väčšie a väčšie úspechy. Najskôr vo forme finančnej a neskôr vo forme spokojných klientov, odporúčaní a pozitívnej spätnej väzby na môj prístup, či už pri predaji alebo kúpe nehnuteľností. Za čo som nesmierne vďačný a zároveň je to obrovský záväzok, nepoľaviť a stále byť pre klientov prínosom.   Dnes povolanie realitného makléra milujem, robím ho rád, profesionálne a s plnou oddanosťou svojim klientom.

Realitný biznis a trh s nehnuteľnosťami sa neustále mení, prichádzajú nové technológie a možnosti reklamy, klienti sú každým rokom náročnejší a vzdelanejší. Aby som bol pre klientov pridanou hodnotou a mali u mňa maximálne profesionálny servis, či už po stránke odbornej, marketingovej ako aj ľudskej, neustále sa vzdelávam. Dnes už musí byť kvalitný a profesionálny servis samozrejmosťou.

S mojimi 10 ročnými skúsenosťami viem klientom nájsť to správne riešenie na ich problém. Sprostredkoval som predaj viac ako 380 nehnuteľností, realizoval som niekoľko tisíc obhliadok, riešil som obrovské množstvo problémov, pravidelne vyjednávam o cene, riešim nespočetné množstvo námietok. Sledujem aktuálny vývoj trhu s nehnuteľnosťami.

Nové technológie, doba webová a neustále zmeny na trhu s nehnuteľnosťami si vyžadujú pri predaji využívať moderné nástroje: video obhliadky, 3D virtuálne obhliadky, zábery z dronu, virtuálny home staging, samostatné webové stránky a prezentáciu nehnuteľností na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram, Youtube). A toto všetko robím a ako vyzerá výsledok si pozrite tu: https://ernestdroncovsky.sk/ako-pracujem

Samozrejme život nie je len o práci. Je aj o tom vychutnávať si voľné chvíle, čas s rodinou a priateľmi. Vo svojom voľnom čase sa venujem horskej cyklistike, turistike a plávaniu, v zime snowboardingu. Pobyt v prírode mi pomáha načerpať novú energiu.

Potreby klientov sú u mňa na prvom mieste a to hlavne, aby predávajúci predal svoju nehnuteľnosť čo najrýchlejšie, za čo najlepších podmienok a bez akýchkoľvek problémov. Na opačnej strane, aby kupujúci bol maximálne spokojný so svojim novým domovom. Odpoveďou, či svoju prácu robím na vysokej úrovni sú klienti, ktorí sa na mňa obracajú aj po 5 rokoch. Ďakujem za dôveru a verím, že budem vedieť pomôcť aj vám.

Chcete predať nehnuteľnosť? Poraďte sa so mnou o cene a stratégii.

Som tu pre vás

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

e-mail: droncovsky@salea.sk

tel: +421 903 310 506

www.ernestdroncovsky.sk

10
rokov skúseností v odbore
3500 +
klientov
385
predaných nehnuteľností

PROFESIONALITA

10 ročné skúsenosti. Za tento čas som predal viac ako 385 nehnuteľností, realizoval niekoľko tisíc obhliadok, riešil obrovské množstvo problémov, absolvoval som obrovské množstvo jednaní o cene, viem klientom poradiť pre nich tú najlepšiu stratégiu.

MODERNÉ NÁSTROJE

Videoobhliadky, 3D virtuálne prehliadky, Home staging, Samostatné webové stránky nehnuteľnosti, točenie dronom, prezentácia vašej nehnuteľnosti na sociálnych sieťach.

DÔVERA

Predávate to najcennejšie, čo ste v živote nadobudli - nehnuteľnosť. V obchode je dôležitá obojstranná dôvera a na tej si zakladám.

Moje služby

1. Upútavka na pripravovanú nehnuteľnosť tzv. teasing

Aby som klientov - potenciálnych kupujúcich ešte pred spustením inzerátu na vašu nehnuteľnosť navnadil a mali o ňu vyšší záujem, počas prípravy inzerátu urobím upútavku tzv. teasing.

 

2. Samostatná webová stránka vašej nehnuteľnosti.

Samostatná webová stránka robí z vašej nehnuteľnosti jedinečnú ponuku. Na túto stránku je možné dať akékoľvek množstvo fotiek a textu, je možné tu dať priamo mapu s polohou, umiestniť sem video obhliadku a 3D virtuálnu obhliadku - potenciálny záujemca ma všetky potrebné informácie na jednom mieste.

Výhody pre vás ako majiteľa - rýchlosť predaja a udržanie ceny na čo najvyššej úrovni.

https://ernestdroncovsky.sk/byt-hliny

https://ernestdroncovsky.sk/rodinny-dom-chlmec

https://ernestdroncovsky.sk/byt-rajecke-teplice

 

3. Profesionálna video obhliadka vašej nehnuteľnosti vrátane záberov z dronu a vizualizácie budúceho stavu

Video v klientovi prebudí emóciu a utvrdí ho v tom, že táto nehnuteľnosť je jeho novým domovom.

S videom bude vaša nehnuteľnosť atraktívnejšia, čo vám pomôže predať ju pre vás za čo najvyššiu cenu.

">

 

4. 3D Virtuálna prehliadka

Klient sa vie poprechádzať po nehnuteľnosti z pohodlia svojho domova.

Ušetríte čas sebe aj potencionálnym klientom.

 

5. Home staging

Klient sa po príchode na vašu nehnuteľnosť cíti príjemne a má pocit, že toto je jeho nový domov.

Výhody pre vás sú rýchlosť predaja a udržanie ceny na čo najvyššej úrovni.

9 e 

3ab

 

 

6, 2D A 3D pôdorysy

Aby si klienti vedeli predstaviť dispozíciu bytu, prípadne naplánovať ako si nehnuteľnosť zariadia a kam umiestnia nábytok, televízor, sedaciu súpravu a podobne.

Pôdorysy sú neoddeliteľnou súčasťou profesionálnej prezentácie a pomáhajú pri rýchlosti predaja.

 20 

21

 
 

7. Prezentácia vašej nehnuteľnosti na sociálnych sieťach - Facebook, Instagram, Youtube v spolupráci s mojim realitným partnerom - SaleA - Váš partner v realitách

Prezentácia vašej nehnuteľnosti na sociálnych sieťach vám zabezpečí väčší počet klientov a tým získate dve veľké výhody - predaj nehnuteľnosti bude rýchlejší a vaša nehnuteľnosť sa predá za lepších podmienok.

Keď chcete vašu nehnuteľnosť predať za čo najvyššiu cenu, rýchlo a s úsmevom, tak profesionálna prezentácia a individuálny prístup sú nevyhnutné. 

Kontaktujte ma a dohodnite si bezplatnú konzultáciu.

navrh_bez_nazvu

Ing. Ernest Drončovský

tel.: +421 903 310 506

droncovsky@salea.sk

 www.ernestdroncovsky.sk

 

Predané

Všetky nehnuteľnosti

Najnovšie články

Video obhliadky

3D scan

 

 

 

 

 

Kontakt

Ak máte na mňa akúkoľvek otázku, môžete mi napísať alebo zavolať. Rád si s vami dohodnem osobnú konzultáciu.

Ing. Ernest Drončovský

realitný maklér Žilina

e-mail: droncovsky@salea.sk

tel: +421 903 310 506

www.ernestdroncovsky.sk

Kontaktný formulár


Štúrova 63/11, 010 01 Žilina, Žilina

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Prihláste sa k odberu článkov

Raz do mesiaca tipy a rady e-mailom zdarma

spracovaním osobných údajov